X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Wysokie tętno płodu
Odpowiedz

Wysokie tętno płodu

Oceń ten wątek:
  • Smutnamiss Autorytet
    Postów: 785 328

    Wysłany: 15 lutego 2019, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do 10 dni najgorszy czas w moim życiu

    27a73b5519.png
  • Joanna_blondi Ekspertka
    Postów: 249 95

    Wysłany: 15 lutego 2019, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja córcia też potrafiła mieć wysokie tętno, ale to było w 3 trymestrze. Powodem było to, że bardzo ruszała się w brzuszku :)Teraz jest zdrową i bardzo żywą dziewczynką.

    wiki2 lubi tę wiadomość

    Laura 6.11.2018
    km5suay3vjvn9wdg.png

    Aniołek (*)04.04.2017 12tc (poronienie zatrzymane)
  • wiki2 Autorytet
    Postów: 643 505

    Wysłany: 20 lutego 2019, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna_blondi wrote:
    Moja córcia też potrafiła mieć wysokie tętno, ale to było w 3 trymestrze. Powodem było to, że bardzo ruszała się w brzuszku :)Teraz jest zdrową i bardzo żywą dziewczynką.
    tez tak miałam ze starszym synem. Często miał ze 180 podczas ktg. Teraz ma już 9lat, jest zdrowym i żywiołowym chłopcem

    Joanna_blondi lubi tę wiadomość

    1usa3e5e2lf96jem.png

    Mama Kubusia (2009) i Adasia (2011) i Jasia (2019). Aniołek (2008 -7tc)
  • Smutnamiss Autorytet
    Postów: 785 328

    Wysłany: 20 lutego 2019, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi wyszło ryzyko zespołu Downa przez tą tachykardie 1:66 tydzień później miałam 172 za kolejny tydzień 164(9)

    27a73b5519.png
  • polinka-mama już córeczki rocznej Znajoma
    Postów: 18 0

    Wysłany: 16 grudnia 2020, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny byłam dziś na prenatalnych 13 tydzień i tętno miałam 176 co sądzicie lekarz mówi ze to nic nie pokojacego ale ja się trochę martwię

  • Bold Koleżanka
    Postów: 45 36

    Wysłany: 19 lipca 2023, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, może jest ktoś jeszcze na tym wątku. Ja w 11 tyg. mam tętno 173, w 12 tyg. 174. Z tego co czytam zakres jest w pierwszym trymestrze do 180. Lekarz, chociaż nic nie mówił, wysłał mnie na echo serca płodu (do tego mam podejrzenie pępowiny dwunaczyniowej). Czy któraś z Was była może w takiej sytuacji? Jak się to u Was potoczyło?

‹‹ 7 8 9 10 11
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ