X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Wysokie komórki NK
Odpowiedz

Wysokie komórki NK

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2018, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,

    czy są tutaj dziewczyny, które mają wysokie komórki natural killers i mimo to udało im się zajść w ciąże?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2018, 12:53

  • sssss Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 21 maja 2018, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, miałam problem z nk i ogólnie odchylenia w immunofenotypem, zaszłam w ciążę naturalnie ale od razu dostałam intralipid (wlewy do 20 tyg) i encorton. Obecnie 27 tc:)

    kaaarolynaaa lubi tę wiadomość

    3jgx3e3kklavcaph.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2018, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sssssa pamiętasz może jaką miałaś ilość nk? U mnie wynosi 16%. Może być z tego co wiem 10%. Obecnie przyjmuje Matypred 8mg, a od poniedziałku mam przyjmować 4mg?
    Powiedz czy leki zaczęłaś brać dopiero w ciąży?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2018, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sssss a długo się w ogóle starałaś?

  • sssss Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 22 maja 2018, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starałam się 18 cykli, miałam szykować się do inseminacji i wcześniej przyjmować intralipid oraz encorton do stymulacji, ale lekarze się wstrzymali bo miałam za wysokie tsh (około 4). I kiedy straciłam nadzieję, to zaskoczyło:) bez leków. Po pozytywnym teście od razu przyjęłam duphadton. To co zmieniłam w stylu życia to zaczęłam regularnie praktykować joge (proste ćwiczenia z youtuba) bo gdzieś wyczytałam że wysokie nk mogą wynikać też że stresu itp. Miałam ich 13% w pierwszej fazie cyklu. Do tego nieprawidłowy stosunek limfocytow pomocniczych i cytotoksycznych.

    3jgx3e3kklavcaph.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2018, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co mi moja dr mówiła NK sprawdza się po owulacji bo w tym czasie jest ich najwięcej. Ja mam 16%.
    Z tego co mi wiadomo to jest to choroba immunologiczna wiec nie sądzę że akurat joga powoduje spadek tych komórek :) zazdroszczę ze Ci się udało :)
    Ja staram się od 2010 roku ale dopiero w 2017 trafiłam na dobrego specjalistę.

    morika39 lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ