X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Wysokie beta hcg -ponad normę
Odpowiedz

Wysokie beta hcg -ponad normę

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • magdaaa88 Autorytet
    Postów: 394 314

    Wysłany: 10 lipca 2018, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy ktoś miał taki problem jak ja? Dnia 2 lipca robiłam beta hcg (na zlecenie ginekologa) i to był 8 tydzien + 2dni i beta hcg wyszła 227 000 a norma w laboratorium jest do 200 000 . Zadzwoniłam do mojego ginekologa, kazał przyjechać w środę, żeby sprawdzić czy wszystko jest ok :( strasznie się martwię. Wiecie co może byc nie tak kiedy beta hcg jest ponad normę?

  • Niezwykła Autorytet
    Postów: 776 397

    Wysłany: 12 lipca 2018, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj nie chce Cie straszyc ale ja majac powyzej niestety oznaczal koniec ;(
    Tobie zycze jak najlepiej

    ***musi być dobrze.*
    __________
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2018, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdaaa88 wrote:
    Hej, czy ktoś miał taki problem jak ja? Dnia 2 lipca robiłam beta hcg (na zlecenie ginekologa) i to był 8 tydzien + 2dni i beta hcg wyszła 227 000 a norma w laboratorium jest do 200 000 . Zadzwoniłam do mojego ginekologa, kazał przyjechać w środę, żeby sprawdzić czy wszystko jest ok :( strasznie się martwię. Wiecie co może byc nie tak kiedy beta hcg jest ponad normę?
    Kochana nie chce cie straszyć ale może to być zaśniad... Życzę jak najlepiej

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2018, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezwykła wrote:
    Witaj nie chce Cie straszyc ale ja majac powyzej niestety oznaczal koniec ;(
    Tobie zycze jak najlepiej
    Kochana ty nie miałaś bety panad normy laboratoryjnej, u ciebie co innego było powodem nieszczęścia, przykro mi, Że to się tak skończyło

  • magdaaa88 Autorytet
    Postów: 394 314

    Wysłany: 12 lipca 2018, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam u lekarza wczoraj. Z dzidziusiem wszystko ok, ma 3,28 cm :) lekarz mówił ze nie ma powodów do niepokoju.

    Av, NiecierpliwaOna lubią tę wiadomość

  • Butterfly 83 Autorytet
    Postów: 1140 1329

    Wysłany: 19 lipca 2018, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja jestem ok 6 tyg ciąży i moja beta to ponad 81 tyś. Przeraża mnie ta wartość, gdyż w poprzedniej ciąży z córką, też miałam wysoką wartość i nie skończyło się to dobrze, okazało się, że córcia miała wadę genetyczną i tym samym letalną, czyli śmiertelną. Jutro mam wizytę i się bardzo boję tego co usłyszę. Chociaż w poprzedniej ciąży problem dopiero został wykryty przy usg genetycznym.


    ug37krhmmqb9sb9u.png
    Norbi- 16.08.2003
    Aniołek(7tc)- luty 2016 *
    Lilianka(19tc)- 10.01.2018 *
  • magdaaa88 Autorytet
    Postów: 394 314

    Wysłany: 24 lipca 2018, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly 83 wrote:
    Hej, ja jestem ok 6 tyg ciąży i moja beta to ponad 81 tyś. Przeraża mnie ta wartość, gdyż w poprzedniej ciąży z córką, też miałam wysoką wartość i nie skończyło się to dobrze, okazało się, że córcia miała wadę genetyczną i tym samym letalną, czyli śmiertelną. Jutro mam wizytę i się bardzo boję tego co usłyszę. Chociaż w poprzedniej ciąży problem dopiero został wykryty przy usg genetycznym.
    I jak po wizycie u lekarza?
    Ja mam usg prenatalne 30 lipca. Nastraszyłaś mnie :( Mam nadzieje, że będzie wszystko ok.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ