BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > Problemy i komplikacje > Wysoka wolna Beta hcg !! - prenatalne (pappa) :( :(
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Kapa95
Ekspertka
117

Wysłany: 7 maja, 09:12
Cytuj | (0) | Zgłoś
Cześć dziewczyny,
Przyszły mi wyniki z diagnostyki
Wolna Beta hcg 75 ( przy normie 40)
Pappa 1,98

Miałam już usg prenatalne. We wtorek usg kolejne- u innego lekarza z tymi wynikami. Wiem, ze lekarz musi wpisać te dane do programu- ale w internecie większość osób które maja podwyższona wolna betę maja duże prawdopodobieństwo ZD. Strasznie się martwię.

Jakie wyniki były u Was ?

Megi93
Przyjaciółka
20

Wysłany: 8 maja, 22:53
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej u mnie też beta hcg wyszła 75. A w którym dokładnie dniu ciąży byłaś w dzień pobrania krwi do oznaczenia bety ? Ja byłam w 12 plus 6

preg.png

abbigal
Autorytet
152

Wysłany: 9 maja, 12:58
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja wiem, że to kusi, ale postarajcie się nie drążyć same w Inyernecie co oznaczaja sam wyniki krwi do Pappy, bo tylko sobie namieszacie. Do ostatecznego wyniku wiele paramentów jest brane pod uwagę i przewidywanie tylko na podstawie krwi, to jak wróżenie z fusów. Szkoda dodatkowych nerwów. Ja przy pierwszej ciąży przekonałam pół internetu, martwiłam się mega, a później się okazało że bez sensu. Teraz celowo nie odebrałam nawet wyników samej krwi żeby sobie stresu nie dokładać. Co nie znaczy że nie denerwuje się mega przed wizytą, która mam dopiero w czwartek🙈

02.2015 puste jajo
01.2019 cb
po 6 latach starań -Marysia❤️ (grudzień 2019)
OM 31.01.2023 - Niespodzianko trwaj ❤️

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)