X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Wysoka ale wolno rosnąca Beta HCG
Odpowiedz

Wysoka ale wolno rosnąca Beta HCG

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Apsik91 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,

    Jestem w 6 tyg ciąży. Kilka miesięcy temu poroniłam pod koniec 5 tyg. Teraz na wszelki wypadek poprosiłam o badania HCG (mieszkam w Holandii i nie jest to standardowa procedura), wyniki wyszlo 05.01.2019 34800 a 07.01.2019 48900, wg lekarza wyniki sa dobre, ale ja czytam wszedzie, że dużo za wolno wzrasta. Jakieś porady?

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy takich wysokich wartościach bety przyrost masz zajebisty. Wszystko jest jak najbardziej OK!

    Na USG będzie już zarodek z serduszkiem. Kolejne badania bety bym już odpuściła bo po uwidocznieniu serduszka beta może szaleć (spadać, rosnąć).

    GRATULACJE :)

    fulloflead lubi tę wiadomość

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ