X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Wyniki usg
Odpowiedz

Wyniki usg

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • aneczka1983 Autorytet
    Postów: 793 378

    Wysłany: 12 października 2015, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wątpliwości co do wyników mojego dzisiejszego USG. Wynika z niego że móżdżek jest "lepiej" rozwinięty od obwodu główki która jest ciut przymała... Co mam o tym myśleć? Miałyście też jakieś różnice w pomiarach między kolejnymi częściami?

    qq87sg18m5aefiow.png
    f2w3rjjg3orltc4z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc kochana:-)
    A lekarz cos mówił,ze pomiary nieprawidłowe? Pamiętaj,ze najwazniejsza jest opinia lekarza..i tylko tym sie kieruj:-*
    I pomiary są w granicach bledu do 2tygodni,więc sie nie stresuj niepotrzebnie,bo wszystko jest na pewno prawidłowo ,jesli lekarz nic nie wspomniał.

  • aneczka1983 Autorytet
    Postów: 793 378

    Wysłany: 13 października 2015, 01:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze z nim nie rozmawiałam, a pani od USG raz że z błędnie wypełnioną kartą mnie wypuściła, stwierdziła tylko że waga jest ok, to wpisała że profil twarzy prawidłowy jak do mnie mówiła (i widziałam) że dłonie zasłaniają twarz... Jakoś mi się całość k@#y nie trzyma...

    qq87sg18m5aefiow.png
    f2w3rjjg3orltc4z.png
  • kasiawzk Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 20 października 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane mamusie, proszę o radę. Robiłam usg ciązy (21tydzień). Lekarz stwierdził, że dzieciątko jest o 2 tygodnie mniejsze w porównaniu do usg z 13 tc. Czyli że wygląda na 19 tc a nie na 21. Wszystkie wymiary ma proporcjonalne i gdyby nie ta różnica ciąża rozwija się prawidłowo. Czy któraś z Was tak miała???

    Kasia
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ