X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje wykryty HBS
Odpowiedz

wykryty HBS

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • fifi Przyjaciółka
    Postów: 62 50

    Wysłany: 11 października 2013, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny mam pytanko, czy u któreś z was wykryto może paciorkowca (posiew z odbytu i pochwy), w jaki sposób go się leczy i czy dzidzi nic nie grozi?????

  • Ana27 Autorytet
    Postów: 1316 998

    Wysłany: 13 października 2013, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CHodzi o GBS? Ja czytałam tylko w necie o tym... W każdym razie podaje się antybiotyki - ponoć przed samym porodem bo wcześniej niby nie ma sensu bo może powrócić,, trudno się go pozbyć. Dzidzi zaszkodzić może jeśli nadal go będziesz mieć podczas porodu naturalnego. Ale lekarze na pewno zadbają o to żeby się tak nie stało, jeśli będą wiedzieć wcześniej, ze go masz.

    http://blog.zapytajpolozna.pl/ciaza/paciorkowiec-gbs-w-ciazy/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2013, 16:49

    zsxuot7.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ