X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Wygodne buty
Odpowiedz

Wygodne buty

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Britka Przyjaciółka
    Postów: 70 24

    Wysłany: 1 października 2020, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W jakich butach obecnie chodzicie? Jakie są dla Was najwygodniejsze?

  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 2 października 2020, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baleriny i jeszcze raz baleriny. Do wszystkiego i wszędzie poza pracą bo tam mam dress code - no ale obecnie jestem na zwolnieniu tak wiec nie muszę chodzić w butach na obcasie.

    Swoją drogą nie rozumiem czemu zmusza sie kobiety do chodzenia na obcasach, denerwuje mnie bo mężczyźni chodza w wygodnych butach na niskiej podeszwie.

    Polecam po prostu wybrać cos co jest dla Ciebie najwygodniejsze.
    https://mrfashion.pl/szukasz-obuwia-na-kazda-okazje-sprawdz-polbuty-damskie/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2020, 11:16

  • olympia Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 30 września 2022, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz robi się trochę zimniej więc szukam jakichś najlepiej botków wygodnych. Te ze sklepu https://sklepemilia.pl/ wydają się być dobre, zamówię i dam wam znać czy dobrze mi się w nich chodzi. A mają bardzo fajne te botki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2022, 13:03

  • gwzd Koleżanka
    Postów: 151 4

    Wysłany: 10 października 2022, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie sama dla siebie szukam obecnie wygodnych butów na jesień. Jak na razie śmigam sobie w adidasach i faktycznie jest mi w nich najwygodniej ale zastanawiam się jeszcze nad jakimiś fajnymi botkami:
    botki-na-traparze-buty-na-jesien.jpg

    Jak takimi na traperze. Widziałam, ze w ostatnim czasie są bardzo popularne i sporo dziewczyn nosi je również do spódnic.
    https://www.24gliwice.pl/wiadomosci/botki-na-traperze-hitem-tej-jesieni/

    A jak Wy je stylizujecie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2022, 12:41

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ