X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Wsydliwy nocny problem :(
Odpowiedz

Wsydliwy nocny problem :(

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 9 lipca 2013, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2015, 11:42

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • milola86 Autorytet
    Postów: 1153 1108

    Wysłany: 9 lipca 2013, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie też się to czasem zdarza;) wszystko przez ten post!;) i zastanawiałam się nad tym, tak jak ty, ale wielkich rzeczy tu nie wymyślimy-nie mamy wpływu na sny, a co do szkodliwości to chyba nic nie powinno się wydarzyć, w końcu nic "w środku" nie jest podrażniane, ani pobudzane.

    atdcvcqgb9ua249c.png
    3i49df9h2ksxxkie.png

    Bóg mówi prosto o krzywych liniach naszego życia...
    Adaś Ewa Róża i Piotr-moje maleńkie aniołki
  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 9 lipca 2013, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milola86 wrote:
    mnie też się to czasem zdarza;) wszystko przez ten post!;) i zastanawiałam się nad tym, tak jak ty, ale wielkich rzeczy tu nie wymyślimy-nie mamy wpływu na sny, a co do szkodliwości to chyba nic nie powinno się wydarzyć, w końcu nic "w środku" nie jest podrażniane, ani pobudzane.
    No niby nie :) ale tu chodzi mi najbardziej o skurcze macicy :( niewiem jak to sie ma do zagrozonej ciazy..znaczy moja juz niby zagrożona nie jest..ale dalej biore leki na podtrzymanie...

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 9 lipca 2013, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe zagadnienie Selenko, kto by pomyślał, że libido może być powodem takich stresów. Ja nie mam na ten temat żadnych sprawdzonych informacji (np. od lekarza), więc Ci nie pomogę...

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • liri Ekspertka
    Postów: 231 76

    Wysłany: 9 lipca 2013, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selena..znam ten problem. dostałam krwawienia na poczatku ciazy po orgazmie- podtrzymanie i status ciazy zagrozonej. i te sny nieszczesne i te nocne skurcze macicy strasznie mnie martwia. uspokoiło mi sie niedawno..ale do 12 tygodnia mialam ciezko. serduszkujemy z mezem ale ja nie dopuszczam u siebie do orgazmu..strasznie sie boje ze moze to byc problem:(

    nzjdqqmz34ngw9w2.png
    2r8rj44j0o8ff6yi.png
  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 9 lipca 2013, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liri wrote:
    Selena..znam ten problem. dostałam krwawienia na poczatku ciazy po orgazmie- podtrzymanie i status ciazy zagrozonej. i te sny nieszczesne i te nocne skurcze macicy strasznie mnie martwia. uspokoiło mi sie niedawno..ale do 12 tygodnia mialam ciezko. serduszkujemy z mezem ale ja nie dopuszczam u siebie do orgazmu..strasznie sie boje ze moze to byc problem:(
    No właśnie Liri ja to przewrażliwiona jestem po pierwszej stracie :( i wstrzymaliśmy serduszkowanie..a te sny pewnie dlatego ze oraganizm sie domaga...szkoda tylko ze nie bierze ciąży pod uwage..

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • michaela Autorytet
    Postów: 2349 1643

    Wysłany: 9 lipca 2013, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miałam podobnie, nic sie nie wydarzyło złego a tez sie martwiłam

    lv6id5m.png

    5mc5vbo.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2013, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak jak napisano powyżej - na sny nie masz wpływu, więc nic nie poradzisz.. chyba każda kobieta czasem coś takiego przeżywa, mi też się zdarzało w ciąży, ale nic złego się nie stało..

  • Perełka Autorytet
    Postów: 920 1058

    Wysłany: 9 lipca 2013, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seleno, mam podobnie- gin mi zabronić narazie współżycia a niestety ochota jest. Świadomie wstrzymuję ile się da, ale we śnie już nie mam wpływu i tez przyżywam orgazmy. Pocieszam się tym, że to fizjologiczne i że organizm sam by krzywdy fasolce nie robił;)

    3jvzzbmhcbd62wxk.png
  • Ulala Autorytet
    Postów: 1063 1149

    Wysłany: 9 lipca 2013, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liri wrote:
    Selena..znam ten problem. dostałam krwawienia na poczatku ciazy po orgazmie- podtrzymanie i status ciazy zagrozonej. i te sny nieszczesne i te nocne skurcze macicy strasznie mnie martwia. uspokoiło mi sie niedawno..ale do 12 tygodnia mialam ciezko. serduszkujemy z mezem ale ja nie dopuszczam u siebie do orgazmu..strasznie sie boje ze moze to byc problem:(
    jesteś pewna,że krwawienie było spowodowane orgazmem a nie otarciami wewnątrz macicy??

    201311191581.png
    http://blizniaczecuda.blogspot.co.uk/
    https://www.facebook.com/Blizniaczecuda

    Moje dwa aniołki czuwają (*) 01.08.12, 04.10.12
    moja walka: http://dzieckomojadroga.blogspot.co.uk/


  • Ulala Autorytet
    Postów: 1063 1149

    Wysłany: 9 lipca 2013, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selena wrote:
    No właśnie Liri ja to przewrażliwiona jestem po pierwszej stracie :( i wstrzymaliśmy serduszkowanie..a te sny pewnie dlatego ze oraganizm sie domaga...szkoda tylko ze nie bierze ciąży pod uwage..
    selena to co się z tobą dzieje jest jak najbardziej normalne- jesteś kobetą która ma swoje potrzeby i nic na to nie poradzisz. ja tez miewam takie sny ale to nie jest przecież nic złego.
    czytałaś cos na ten temat?? skurcze orgazmowe są nieco inne niż skurcze porodowe.
    'Seks nie spowoduje poronienia

    Jeśli ciąża przebiega prawidłowo, towarzyszące orgazmowi skurcze macicy w żaden sposób nie zagrażają zagnieżdżonemu zarodkowi ani embrionowi. Płód chroniony jest przez mięśnie macicy i płyn owodniowy, a od zewnętrznego świata szczelnie oddziela go czop śluzu znajdujący się w ujściu szyjki macicy. Może jedynie odczuwać przyjemne kołysanie w rytm delikatnych skurczów podczas orgazmu.'
    'Charakterystycznym uczuciem po orgazmie u kobiet w ciąży są utrzymujące się skurcze brzucha. Jest to całkowicie normalne i występuje u wielu kobiet w ciąży. Szczególnie często takie skurcze po orgazmie zdarzają się w trzecim trymestrze ciąży. Są to takie same skurcze, jak te przeżywane w czasie orgazmu przed ciążą. W czasie ciąży są odczuwane dużo intensywniej, a to ze względu na zwiększoną ilość oksytocyny (odpowiedzialnej za skurcze) i powiększoną macicę. Skurcze brzucha mogą się utrzymywać między pół godziny a godziną.'
    jak masz dłuższe skurcze to weź nospę i sie zrelaksuj. i zdaje mi się,że im bardziej będziesz odsuwać od siebie te sny tym częsciej będą przychodzić.

    Selena lubi tę wiadomość

    201311191581.png
    http://blizniaczecuda.blogspot.co.uk/
    https://www.facebook.com/Blizniaczecuda

    Moje dwa aniołki czuwają (*) 01.08.12, 04.10.12
    moja walka: http://dzieckomojadroga.blogspot.co.uk/


  • michaela Autorytet
    Postów: 2349 1643

    Wysłany: 9 lipca 2013, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w pierwszym trymestrze jednak trzeba uważać, ale to co wywołane snami na pewno nie jest tak intensywne jak akcja na żywo i nie mamy i tak na to wpływu;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2013, 16:15

    pasia27, Selena lubią tę wiadomość

    lv6id5m.png

    5mc5vbo.png

  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 9 lipca 2013, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje dziewczyny :) bardzo uspooiły mnie Wasze wypowiedzi :) dobrze wiedzieć że nie tylko ja mam ten problem :)

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 10 lipca 2013, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas jest wszystko ok. Po seksie nie miałam nigdy żadnych krwawień,ale i tak jest delikatniej wszystko.Tak jak pisałyście wyzej jeśli ciąża nie jest zagrożona to podczas stosunku nie możan zrobić maluszkowi krzywdy.Na początku też bardzo się bałam

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • liri Ekspertka
    Postów: 231 76

    Wysłany: 10 lipca 2013, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulala wrote:
    jesteś pewna,że krwawienie było spowodowane orgazmem a nie otarciami wewnątrz macicy??

    Niestety wiem na 100%, że krwawienie było wywołane orgazmem a nie samym ,,aktem". współżyjemy z męzem, ale ja nie dopuszczam do orgazmu..miałam ta sytuacje 2 razy- w 5 i 6 tygodniu:(

    nzjdqqmz34ngw9w2.png
    2r8rj44j0o8ff6yi.png
  • as Przyjaciółka
    Postów: 82 135

    Wysłany: 17 lipca 2013, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiecie o tym że im szczęśliwsza mamusia tym szczęśliwsze dziecko :-)

    Przecież orgazm to niesamowite uczucie radości i spełnienia - i to dziecko w brzuchu też dostaje twoje endorfiny.


    PS. to moja filozofia (przy niezagrożonej ciązy) sprawdza się cudownie :-)

    Chica Mala lubi tę wiadomość

  • Perełka Autorytet
    Postów: 920 1058

    Wysłany: 2 września 2013, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wstydliwy problem znów powrócił- moje libido szaleje... Narazie gin ze względu na nadżerkę zabronił uprawiać seks( jutro dopytam, czy możemy zacząć współżyć). ALe ochota na igraszki jest tak duża, że zaczyna mnie to męćzyć. W nocy znów pojawiły się erotyczne sny...a orgazmy jakie odczuwam w trakcie snów, są bardzo intensywne...budzą mnie, bruszek na parę sekund twardnieje, a potem się rozluźnia. Boję się, że te skurcze mogą zaszkodzić- nigdy nie były tak intensywne. Ehhh...

    3jvzzbmhcbd62wxk.png
  • Chiang Mai Autorytet
    Postów: 264 418

    Wysłany: 10 września 2013, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eeee a jak wytrzymać bez orgazmów? Chyba ciąża musi być do tego przystosowana. Ja mam zakaz seksu ale myślałam, że to raczej ze względu na kontakt penisa ze zbyt mocno ukrwioną szyjką macicy. Podczas orgazmu też mam skurcze, ale byłam na usg i było wszytko ok. Nie wyobrażam sobie mojego zdrowia psychicznego bez orgazmów.

    I jeszcze jedno. Jak przeczytałam tytuł to myślałam, ze co najmniej chodzi o nietrzymanie moczu.

    Jako seksuolog muszę to powiedzieć!!! Seksualność jest świetna i żaden to wstyd a duma!!!! Jesteśmy nadal kobietami!!!!

    m_f, Yvone lubią tę wiadomość

    3i49cwa1t57en9fi.png
  • michaela Autorytet
    Postów: 2349 1643

    Wysłany: 10 września 2013, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to j tylko dodam, ze w pierwszym trymestrze posucha, bo naczytałam się i nasłuchałam od gina, że w tedy lepiej uważać, a w drugim juz mój bunt, że nie da rady, to jest ważne i potrzebne, i... od kąd normalnie działamy, skonczyła się ekstremalna beszsenność

    lv6id5m.png

    5mc5vbo.png

  • mychowe Autorytet
    Postów: 992 966

    Wysłany: 20 września 2013, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety ten sam problem, wczesniejsza ciaza obumarla, po orgazmie mialam straszne bole, a skorcze trwaly bardzo dlugo i byly intensywne. Dlatego w tej ciazy sie powtrzymujemy, ale zeszlej nocy mialam sen i dzis rano obudzil mnie lekki orgazm. Nie moglam w to uwierzyc..

    ex2bkrhmvrp7aszy.png>
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ