X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Wsydliwy nocny problem :(
Odpowiedz

Wsydliwy nocny problem :(

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • monaaa Autorytet
    Postów: 486 741

    Wysłany: 20 listopada 2013, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny, i jak u Was z nocnymi snami? Widzę, ze nie jestem sama, też często miewam sny erotyczne! Jeden raz czy dwa skończyło się to orgazmem, sama do końca nie wiedziałam czy mi się to śni czy to naprawdę..bardzo dziwne uczucie.
    My na razie się powstrzymujemy, ja się trochę boję i mam mieszane uczucia. Poczekamy do II trymestru. Mi lekarz na pierwszej wizycie ( to było bardzo wcześnie 4 tydzień) powiedział, że na razie to tak bardziej przytulanki, bo właśnie chodziło chyba o te skurcze, że na wczesnym etapie mogły by zaszkodzić.

    81clk9i.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 20 listopada 2013, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w 6 tyg ciazy, dwa razy juz mialam taka sytuacje w nocy...tez sie przestrzelam, bo chwile pozniej bolal mnie mocno brzuch, ale za kilka minut przeszlo...a najgorsze ze wczoraj dopatrzyla sie ginia malego krwiaka, mam nadzieje, ze nie bedzie z tego jakis zlych konsekwencji :(
    Jednak w nocy nie jestem w stanie temu zapobiec...

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • isabelle Autorytet
    Postów: 2399 2736

    Wysłany: 7 czerwca 2014, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wątek sprzed kilku miesięcy, ale widać, że dla wszystkich problem skończył się szczęśliwie. Ja jestem w siódmym tygodniu i drugi raz po orgazmie krwawiłam. Było to jednorazowe krwawienie, świeżą krwią i natychmiast ustawało - potem kilka dni delikatne plamienia. Za pierwszym razem przestraszona pojechałam do szpitala, poleżałam tam plackiem 4 dni: usg ok, dostałam duphaston i nospę i kazali dale leżeć, nie znaleźli przyczyny krwawienia. Sytuacja się jednak powtórzyła, staram się nie panikować tylko położyłam się grzecznie, wzięłam nospę i tradycyjnie duphaston i już nie jechałam do szpitala, bo nic więcej by mi nie pomogli.

    Co to ma jednak oznaczać? Czy to normalne na tym etapie ciąży? Od seksu się powstrzymujemy, więc nie ma mowy o jakiś mechanicznych urazach, czasem tylko się poprzytulamy bardziej... Czy od orgazmu może pojawiać się krwawienie? Czy to efekt jakiegoś silniejszego ukrwienia w ciąży? Czy to może zagrażać maluchowi?

    Izzy lubi tę wiadomość

    0d1yskjom1pl8rx5.png
    mhsvrl68zjjdct5d.png
  • AsiaSzw Autorytet
    Postów: 2115 1949

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie rownież. I ja miałam ten problem na poczatku ciąży. Lekarz powiedział, że to najprawdopodobniej przez ukrwienie narzadów i skórcze. Tylko mnie zaraz po tym jak się obudziłam bardzo bolał brzuch. Lekarz kazał wziąć na raz 3 tabl nospy i położyć się spać. Miałam kilka takich incydentów, potem dostaliśmy już zgodę na sex i się skończyło :)

    dqpre6ydqlfh3mi5.png
  • seren Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też miałam ten problem, ale po porodzie mi przeszło i wszystko wróciło do normy.

    Smaczne dania na dzień http://smaczno.pl
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie sny miewam tylko w ciąży, za każdym razem to samo. W tej ciąży sen erotyczny był dla mnie znakiem że zaszłam, zanim zrobiłam test. U mnie nie ma to nic wspólnego z brakiem seksu, przy regularnym współżyciu w ciąży sny miewałam także.

    Mało jest info w necie na ten temat, jakby to było tabu...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2014, 18:04

    FITop1.png
  • polaola Autorytet
    Postów: 618 639

    Wysłany: 5 września 2014, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja takze mialam takie sny ktore wywolywaly skurcz i lekki bol, nawet balam sie zasypiac, ostatnio ich nie miewam ;-) to trudne bo seks byl,dla nas b. Wazny i bardzo udany od 13 lat ;-) od 1 czerwca mamy posuche, ostatni raz byl na zakonczenie urlopu na pol godziny przed zrobieniem testu ktorych zrobilam wczesniej juz setki ;-)BIORE difergan moze to koi troche moj poped a i do meza sie staram tylko przytulac, choc u mnie nawet jego dotyk powoduje wiercenie w brzuchu.

    relgtv734oc66rli.png
    https://www.suwaczki.com/tickers/relgtv734oc66rli.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ