X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje wstydliwe hemoroidy
Odpowiedz

wstydliwe hemoroidy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 15 lipca 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po pierwszym porodzie przez ponad miesiąc z płaczem chodziłam do wc, nic mi nie pomagało.. ;/ a na toalecie zagryzałam coś ,żeby nie wiszczeć z bólu, bo to gorszy ból niż poród był.. ;/ No i teraz też sie boję, że znowu przejdę taką samą krwawą gehennę na wc po porodzie.. :( teraz używam proktis M i patrzę ,że jest poprawa, ale mimo wszystko boje się ,że poród znowu wypchnie mi hemoroidy które teraz zalecze.. i po połogu zamierzam wybrać się do proktologa zapewne usuną mi w końcu o cholerstwo...

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • Lisa2017 Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hemoroidy to delikatny temat i w zasadzie nikt o nim nie mówi bo wstyd… Ja miałam po porodzie moich dwojga dzieci, ale teraz jest lepiej. Używałam maści, którą dał mi ginekolog, ale chyba domowe sposoby pomogły mi najbardziej, tzn nasiadówki w cieplej wodzie, zdrowa dieta , wypróżnianie o tej samej porze dnia…

    ksica24 lubi tę wiadomość

    Zdrowa Mama to podstawa

  • klarka Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem coś o tym, też się wstydziłam. Ale jakoś się przemogłam i poszukałam w necie polecanego proktologa. W ten sposób trafiłam na dr Kucharczyk ze Szpitala św elżbiety i ona mi pomogła. Leczenie hemoroidów domowymi sposobami czasami się sprawdza, ale dziewczyny - jeśli widzicie że Wasz stan się pogarsza to biegnijcie do lekarza.

    ksica24 lubi tę wiadomość

  • ksica24 Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 4 lutego 2017, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam że to częsta dolegliwość jaka nas spotyka w ciąży, wszystko przez zaparcia, jeśli się zaczynają trzeba pić dicopeg 10g, zapytajcie lekarza, nie ma co się męczyć

  • Londynka Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 15 marca 2018, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    ja jestemw 7 tygodniu ciazy ale juz od 2-3 tyg odczuwalam tam ból i ze 4 razy widzialam krew na papierze... przestraszylam sie... niestey pierwsze jak weszlam na internet i przeczytalam akrtykow mowiacy ze to moze byc objaw ciazy poza macicznej i prawie zemdlalam. Mam sie udac lepiej do lekarza czy kupic jakies masci o ktorych piszecie ?

    Chmurka
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ