X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Wrzesień 2020
Odpowiedz

Wrzesień 2020

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Baki1982 Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 20 sierpnia 2020, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baki1982 Dzisiaj, 08:16
    Hej dziewczyny :)
    Ja mam już stresik .
    Mam termin cc na 7 września w salve.
    Tydzień temu na wizycie dowiedziałam się ze mały ma 2400 i muszę go trochę podtuczyć przez te 3 tyg. bo jest ok.2 tyg za mały i to wina łożyska
    Dostałam leki i zastrzyki i mam polegiwać.Przytyłam tylko 10,5 kg choć jadłam normalnie a nawet mąż sie czasem śmiał ze mialam zrywy ze jadłam wieczorami tyle co on.
    Martwię się ze będzie za malutki choć sama jestem filigranowa i jak się rodziłam miałam 2600 a mąż 3500.
    No i dodatkowo przez pandemię przy porodzie nie będzie męża i później przez te 3 dni pewnie tez nie bedzie odwiedzin:(
    Któraś z Was bedzie tez rodziła 7 września w salve?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2020, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Nie rodze teraz ale ze spokojem 2400 to juz nie taka mala waga a do terminu CC masz jeszcze czas. 2 tyg.mniejsze dziecko miesci sie jeszcze w normach. A w ktorym tygodniu ciazy Jestes obecnie?
    No i z tego co piszesz Ty tez duza sie nie uridzilas wiec dziecko tez moze mniejsze sie urodzic. Wazne,ze urodzi sie juz o czasie czyli zwykle dzieci supet sobie radza. No i dobrze,ze obstawili Cie lekami i ze jestes pod opieka.
    Rozumiem Twoj stres gdyz mam 2 dzieci z hipotrofia - niska masa urodzrniowa (syn waxyl 2040 a corka urodzona w 40 tc z waga 2700)
    Pozdrawiam cieplo i staraj sie malo stresowac bo stres tez zle wplywa na przyrosty. Odpoczywaj,spaceruj i jedz zdrowo.

  • Baki1982 Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 20 sierpnia 2020, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Hej. Nie rodze teraz ale ze spokojem 2400 to juz nie taka mala waga a do terminu CC masz jeszcze czas. 2 tyg.mniejsze dziecko miesci sie jeszcze w normach. A w ktorym tygodniu ciazy Jestes obecnie?
    No i z tego co piszesz Ty tez duza sie nie uridzilas wiec dziecko tez moze mniejsze sie urodzic. Wazne,ze urodzi sie juz o czasie czyli zwykle dzieci supet sobie radza. No i dobrze,ze obstawili Cie lekami i ze jestes pod opieka.
    Rozumiem Twoj stres gdyz mam 2 dzieci z hipotrofia - niska masa urodzrniowa (syn waxyl 2040 a corka urodzona w 40 tc z waga 2700)
    Pozdrawiam cieplo i staraj sie malo stresowac bo stres tez zle wplywa na przyrosty. Odpoczywaj,spaceruj i jedz zdrowo.[/QUOTE
    ]
    Teraz jestem w 36 tc +4 i w środę mam wizytę kontrolną więc okaże się jak postępy.
    Również Cię pozdrawiam i dziękuję za słowa otuchy :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ