BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > Problemy i komplikacje > Wody płodowe , luteina, mocz
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Lovestory
Debiutantka
Postów: 11
1

Wysłany: 25 lutego 2021, 10:12
Cytuj | (0) | Zgłoś

Dziewczyny może głupi post ale ja chyba zwariuje 😂 obecnie jestem w 32 tygodniu ciąży, od 23 skracanie szyjki - luteina, aspargin. Zauwazylam,że mam często mokre wkładki, przestałam je używać więc majtki także mam mokre. I teraz nie wiem czy to wody czy mocz. Tylko się nie śmiejcie bo ja czasem w głowę dostanę 😂 więc tak jak sprawdzam na bieliźnie te mokre plamki paskami lakmusowymi to zabarwiają się na lekko niebiesko ( czasami są obecne także resztki luteiny, chyba mocz ma takie zabarwienie na pasku - niebieskie?) ale jak już sprawdzam paskami w pochwie to nie zabarwiają się na niebiesko. Więc jak to z tymi paskami jest.. czy luteina może zaklamac wynik paska? Już sama nie wiem czy zsikuje się czy jak. Ciągle mi się chce siku, mały na pęcherzu chyba lezy. Ruchy czuje cały czas, boję się że nie będę miała wcale wód czy coś.. za dużo internetow czytam . Lekarza mam za tydzień. A druga sprawa to w którym tygodniu odstawilyscie luteinę? Czy poród nastąpił odrazu? Pierwsza córkę mam wcześniaka więc boję się bardzo.


Ania0306
Autorytet
Postów: 844
371

Wysłany: 25 lutego 2021, 13:08
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej. Ja też miałam takie obawy. Poszłam wtedy do lekarza bo bałam się, że mi się wody sączą. Doktorka mi powiedziała, że paski nie zawsze są wiarygodnie bo mocz lub śluz (szczególnie jak jest infekcja) tez może mieć zmienione ph i wyjdzie fałszywe. Bo badaniu okazało się, że to nie wody i lekarka mówiła, że przy luteinie są takie upławy. Odstawiłam luteinę w 36 tygodniu i upławy przeszły. Urodziłam w 39 tygodniu przez cearakę bo ciąża musiała być już rozwiązana. Mimo odstawienia luteiny akcji żadnej a w dzień porodu nawet rozwarcia nie bylo.

Wiadomość wyedytowana przez autora 25 lutego 2021, 13:08

08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
iv09jw4z1f5kql8q.png

Lovestory
Debiutantka
Postów: 11
1

Wysłany: 25 lutego 2021, 14:50
Cytuj | (0) | Zgłoś
Też mi się tak wydaje, że te paski to przekłamane bo gdyby były to wody to raczej były by cały czas niebieskie. A poprostu teraz mam zwiększoną dawkę luteiny do 3x1 więc napewno upławy są zwiększone.Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

  • kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)