X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje wody płodowe
Odpowiedz

wody płodowe

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Madlen222 Autorytet
    Postów: 1906 3228

    Wysłany: 30 maja 2014, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, czy któraś z Was miała problem z sączącymi się wodami płodowymi we wczesnym etapie ciąży? A dokładnie w II trymestrze? Pozdrawiam

    relgh3714vlmssyj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie miałam ale już miałam takie podejrzenie. W momencie gdy przestałam używać wkładek zrobiło się w miarę sucho ;)

  • Madlen222 Autorytet
    Postów: 1906 3228

    Wysłany: 31 maja 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja właściwie miałam, podobno od synka, ale z drugiej strony lekarze sami do końca nie wiedzą czy to wody płodowe czy jakiś inny płyn ustrojowy. Masakra, stres taki, że szok, teraz cały czas jestem spanikowana...

    relgh3714vlmssyj.png
  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 31 maja 2014, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak lekarze moga nie wiedziec czy to wody czy nie? to chyba troche niepowazne jak dla mnie

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • Madlen222 Autorytet
    Postów: 1906 3228

    Wysłany: 31 maja 2014, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oni mówią że na tym etapie ciąży można to pomylić z innym płynem ustrojowym, ja sama tego nie rozumiem, ale co zrobić...

    relgh3714vlmssyj.png
  • ISZTAR Koleżanka
    Postów: 82 15

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej jeśli lekarz na usg oceni stan wód. Ja prawdę mówiąc też panikowałam. Kupiłam papierki lakmusowe i troche mnie to uspokaja. Jak byłam na połówkowych to Pani dr stwierdziła parawidłowy poziom wód.

    ganns65gk1nf21bw.png
    f2w3rjjgoonjbtgg.png
  • Madlen222 Autorytet
    Postów: 1906 3228

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi na usg też swtierdzili prawidłowy... ja teraz to się już mniej denerwuję bo mam tylko i wyłącznie taki biały śluz a wtedy to ewidentnie był płyn jak woda. Teraz intuicja mi mówi że nie mam się o co martwić, wtedy od razu wiedziałąm że to cos nie tak, bo leciało i to porządnie...

    relgh3714vlmssyj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ręce mi opadły normalnie....noż co za konowały! W każdym szpitalu jest możliwość sprawdzenia czy to wody czy nie. Powinni wziąć od Ciebie wkładkę i polać specjalnym płynem i wtedy wiadomo :P
    Madlen następnym razem jak będzie znowu mokro kup sobie w aptece specjalne wkładki np te :
    http://www.wyciekwodplodowych.pl/

  • Madlen222 Autorytet
    Postów: 1906 3228

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie to podobno nie takie oczywiste, bo ten inny płyn ustrojowy podobno może tak samo zabarwiać jak wody płodowe. Wiesz, ja w Holandii mieszkam a tu trochę inaczej do wszystkiego podchodzą. Nie mówię, że źle bo lekarze są na prawdę dobrze wykfalifikowani z tym że bardziej stawiają na naturę:) oby to była jednorazowa akcja:) pozdrawiam

    relgh3714vlmssyj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja słyszałam co nieco o tym stawianiu na naturę...Dla mnie to chore jest i może jednak nie powinnam narzekać na naszych lekarzy ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ