BellyBestFriend
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Paulina9191
Przyjaciółka
40

Wysłany: 4 stycznia, 16:39
Cytuj | (0) | Zgłoś
Jestem w 33tc na ostatnich 2 badaniach usg u swojego lekarza prowadzącego Miałam poziom AFI ok 10, w szpitalu zrobili mi usg i wyszła wartość z 1 kieszonki 3,6 i taki wynik został mi przedstawiony z podkreśleniem ze to wartość z 1 kieszonki. Czy to możliwe żeby w 3 pozostałych kieszonkach nie było wod płodowych? Czy nie zostały one zmierzone albo może poprostu w danym momencie były ciężkie do zmierzenia ze względu na położenie dziecka? Niestety dopiero po usg poczytałam o sposobach pomiaru wod i nie mam teraz możliwości zapytać o to lekarza wykonującego usg

Paulina9191

Karo_Wi
Autorytet
486

Wysłany: 5 stycznia, 06:10
Cytuj | (0) | Zgłoś
Możliwe, ze w pozostałych 3 nie było wód płodowych (ja tak miałam), ale to świadczy o małowodziu, zostałabyś o tym poinformowana i została w szpitalu na obserwacji. Możliwe, że nie zostały zmierzone lub były ciężkie do zmierzenia (chociaż zazwyczaj wtedy lekarz prosi o pomoc innego, z większym doświadczeniem w tej sprawie). Niestety nikt Ci na forum nie odpowie, jak było w Twoim przypadku- o to należałoby spytać lekarza wykonującego USG. Możesz tez zapytać lekarza prowadzącego, może on będzie miał jakiś pomysł na to.

gg64e6ydj2x1myxr.png

DorotaAnna
Autorytet
2710

Wysłany: 12 stycznia, 09:14
Cytuj | (0) | Zgłoś
A na opisie masz napisane, że to afi? Bo przecież można mierzyć poziom wód za pomocą MVP mierzy się wtedy tylko jedna najgłębszą kieszonkę

UFPAp2.png

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)