X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Wizyty prywatne/NFZ
Odpowiedz

Wizyty prywatne/NFZ

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ania11 Przyjaciółka
    Postów: 205 25

    Wysłany: 31 października 2018, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć . Jestem w 9 tygodniu ciąży i nurtuje mnie ciagle pytanie czy różne aparaty usg maga pokazywać różne tygodnie ? Bo byłam na wizycie prywatnie i miałam 8+3 a na dzień następny byłam na NFZ w szpitalu i miałam 7+5 ... tłumacza to starszym modelem bądź nie dokładnym i badali mnie przez brzuch a nie dopochwowo ....czy to jest normalne ???

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 31 października 2018, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Normalne. Wiek ciąży określa się na podstawie jej wielkości. Jak jeden aparat zmierzył inaczej, a drugi inaczej to wiadomo, że będą rozbieżności. Nie można porównywać USG wykonanych na różnych sprzętach. Pozdrawiam.

    Ania11 lubi tę wiadomość

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ