X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Wizyta dziecka u stomatologa
Odpowiedz

Wizyta dziecka u stomatologa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Rozeczka Przyjaciółka
    Postów: 87 29

    Wysłany: 4 marca 2021, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimo poprawnej higieny zabkow moja czterolatka ma kilka ubytkow do naprawy. Wizyta adaptacyjna spoko, potem naprawilismy jeden zabek i tu jej sie cierpliwosc skonczyla. Kreci sie, placze, zamyka buzie. Nie pomagaja prosby, nagrody, obietnice. Po dwoch probach nasza stomatolog sie poddala i poleca lekarza ktory uzywa gazu rozweselajacego. Czy ktos z Was probowal tego? Rzeczywiscie pomaga w trudnych przypadkach? Musimy dzialac bo coraz czesciej narzeka na jednego zabka.

  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 4 marca 2021, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogę polecic też mieliśmy problem, jak się okazało, że maleńka plamka na zębie okazała się głęboką próchnicą. Syn miał wtedy chyba 5-6 lat, ale po wizycie w jednym gabinecie mowy nie było, żeby chociaż otworzył buzię e jakimkolwiek innym. Tu pomógł właśnie ten gaz rozweselający i przy okazji pani że świetnym podejsciem do dzieci. Syn był zdecydowanie rozluźniony i nie było żadnych problemów, nawet ze zrobieniem zastrzyku znieczulajacego.
    https://dermatochirurgia-konferencja.pl/wybor-gabinetu-stomatologicznego-na-co-zwrocic-szczegolna-uwage/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2021, 10:58

  • Veruka Autorytet
    Postów: 994 464

    Wysłany: 16 marca 2021, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam podobny problem z 2,5-latką. Na gaz się nie zdecydowaliśmy ale pomogła zmiana stomatologa. Nadal nie moge powiedzieć, że jest dobrze ale udaje nam się leczyć ząbki 😐 powodzenia!

    3i499vvjwdixpa2l.png

    iv09f71xe0b0j8js.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ