X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje widoczne echo serca bez pęcherzyka żółtkowego
Odpowiedz

widoczne echo serca bez pęcherzyka żółtkowego

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • hrynia Koleżanka
    Postów: 55 5

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na usg (6t.6d) ginekolog zauważył zarodek z echem serca ale nie widział pęcherzyka żółtkowego... Czy któraś z Was miała podobną sytuację? Jestem pełna obaw... tym bardziej że raz już poroniłam. Boję się powtórki...

    4 lata starań, 2 poronienia (14-02-2014,12-01-2015), MTHFR, Niedrożny jajowód, Niedoczynność tarczycy, Komórki NK
    thgf9n7353137rpc.png
  • kejt90 Przyjaciółka
    Postów: 104 30

    Wysłany: 12 marca 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej. hrynia ja obecnie jestem w 6tyg.2 dni w poniedziałek wszystko było idealnie lecz dziś pęcherzyk żóltkowy mi zanika ale serce bije idealnie. nie mam pojecia od czego to:( lekarz mówil ze jakieś przeciwciala MUSZĄ być np. toxoplazmoza, antykardiolipidowe, tarczycowe, cytomegalia. czekam wlaśnie na szpital i ewentualne podtrzymanie. u mnie w rolę wchodzi tarczyca i pcos =/

    8.04.2014 [*] Mój aniołek ;*
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ