X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Wczesne poronienie
Odpowiedz

Wczesne poronienie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nena33 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 11 września 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czym objawia się wczesne poronienie - w pierwszym albo drugim miesiącu ciąży?

  • EwaS Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 14 września 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przy tak wczesnych poronieniu chyba nie ma jakiś charakterystycznych objawów - masz tu https://www.medpytania.pl/1913-jak-moze-wygladac-poronienie-w-4-tygodniu-ciazy-jak-w-piatym więcej na ten temat od lekarza

    Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to, co oswoiłeś.
    Antoine de Saint-Exupéry
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2015, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm...u mnie to wyglądało po prostu jak okres...bole miesiączkowe i krew miesiaczkowa...No i złamane serce :/ Ale...tak miało byc widocznie;-)

  • chomiczka Autorytet
    Postów: 990 1194

    Wysłany: 18 września 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, jak pisze dddodiii ból miesiączkowy, krwawienie... o sercu już nie wspominając ;(

    Olga 11.06.2016 Nasz największy cud <3
    Róża 30.07.2018 Drugi największy cud <3
    Aniolek <3 8.2017
    Aniołek K 8.01.2014 <3
    Aniołek A 4.10.2014 <3
    Aniołek I 5.03.2015 <3
    Aniołek P 14.06.2015 <3
    Aniołek E 10.09.2015 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już rodziłam, to dzień wcześniej przed poronieniem czułam się tak samo jak dzień przed porodem. Poza tym chwycił mnie nagły skurcz brzucha aż się zgięłam w pół. Po kilku godz. "opadły" piersi. Po następnych kilku godz. brązowe plamienia, które wzięłam za infekcję. Dziewczyny nie lekceważcie tego.
    Ale teraz wiem, że nawet moje wyrzuty, że nie pojechałam na IP od razu były bezpodstawne, bo moje dziecko musiało umrzeć :'( w chwili, gdy chwycił mnie ten ból brzucha...
    Dziewczyny, które są w I c., nie nakręcajcie się niepotrzebnie :-) nieraz nic nie można na to poradzić. Trzeba myśleć pozytywnie ;-)
    Chomiczka, wierzę że w końcu i Tobie się uda. Znam taki skrajny przypadek, gdzie ostatnia c. skończyła się porodem, chociaż przedwczesnym, ale dziecko jest zdrowe i pełne życia.

  • nieskonczonosc Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 20 września 2015, 02:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie byly tylko dwa dni krwawienia. Nie odczuwalam zadnego bolu. A musze dodac,ze okresowe bole mam wyjatkowo mocne.

    18.08.15 Aniolek[*]
  • migussia Autorytet
    Postów: 697 534

    Wysłany: 16 listopada 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2016, 23:45

    f2wl273ylzert5jc.png
    km5sdf9h0mdefobk.png
  • Edziuuuuuuuunia Autorytet
    Postów: 647 217

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a po jakim czasie od poronienia można się starać o kolejne dziecko? U mnie najprawdopodobniej dojdzie do poronienia, beta słabo przyrasta :(

    2nn3hqvk90lv3v8r.png

    04.12.2015 [*] 7tc
    Listopad 2015 - Profertil - słabe żołnierzyki
    Marzec 2016 wysoka PRL,żylaki i fatalne wyniki nasienia, Bromek+CLO+Androvit
  • Małabella Przyjaciółka
    Postów: 102 27

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Jestem tu nowa ale muszę się kogoś poradzić bo chyba oszaleje... Byłam u lekarza według usg 6tyd5 dzień widoczny zarodek 8 mm. Lekarz widział serduszko...ale niestety nie było tętna płodu.. czy jest jeszcze szansa żeby usłyszeć bicie serduszka? Dodam że byłam u lekarza tydzień wcześniej i zarodek miał tylko 2 mm. Lekarz stwierdził że najważniejsze że widać serce. Ale wszędzie czytam że jak już je widać to też jest tetno..

  • Gosiaczek Autorytet
    Postów: 714 597

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edziuuuuuuuunia wrote:
    Dziewczyny a po jakim czasie od poronienia można się starać o kolejne dziecko? U mnie najprawdopodobniej dojdzie do poronienia, beta słabo przyrasta :(

    Edzia myślę, że odrazu...3 cykle lekarze każą odczekać gdy była czyszczona macica noi ze względu na psychikę...moja nie mogła znieść pustki i chciałam odrazu ale odpuściłam jeden cykl gdyż chciałam mieć pewność, że wraz z kolejną miesiączką wszystko ładnie się doczyści...

    Franuś 19.08.2014 👦🏻
    Edytka 29.08.2017👧🏼
    Przemuś 27.10.2021 👶
    Aniołki: 15/16.10.2013💔, 14.09.2016 💔👼
  • gama Autorytet
    Postów: 630 343

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jest tu jeszcze ktoś? ja wczoraj poroniłam i zrobili mi łyzeczkowanie, a ja nie znają sie zgodziłam sie, a teraz słysze to to nie do konca dobre...

    miekkie kapcie lubi tę wiadomość

    08.01.2016 [*] 6 tc "Pan dał, Pan zabrał "(Hb)
    jox6h3714iyy07ei.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ