X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Wczesna ciąża - zakażenie bakteria (ureaplasma)
Odpowiedz

Wczesna ciąża - zakażenie bakteria (ureaplasma)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Alkaa Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 17 marca 2022, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    Czy któraś przechodziła w ciąży zakażenie ureaplasmą?? Zaraz zaczynam 10 tc i okazuje się że u męża wyszło pozytywne badanie na tą bakterię:/ ja w poniedziałek Idę do swojego lekarza na wymaz. Istnieje duże prawdopodobieństwo że też będzie pozytywny :( to moja druga ciąża, pierwszą poroniłam w 9 tc. Nigdzie nie mogę znaleźć jakiś konkretnych przypadków że ktoś przechodził i dobrze się to skończyło

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ