X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Warszawa Amniopunkcja - dolewanie wód płodowych w małowodziu
Odpowiedz

Warszawa Amniopunkcja - dolewanie wód płodowych w małowodziu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Smuteczek Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 16 grudnia 2022, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    Proszę o informację czy któraś z Was miała amniopunkcję z powodu małowodzia w szpitalach w Warszawie? Jeśli tak, kiedy i w jakim?
    Z góry dziękuję za odpowiedź.

  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4858 7429

    Wysłany: 6 lutego 2023, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy jeszcze potrzebujesz te informacje ale dolewaja wod na Starynkiewicza a bynajmniej jak byla srara ekipa lekarzy

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ