X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Usuwanie zęba w ciąży
Odpowiedz

Usuwanie zęba w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :-)
    Jestem w pierwszym trymestrze ciąży. Mam zęba do usunięcia. Czy któraś z Was wyrywała zęba w ciąży?

  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 20 listopada 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima ja nie o zębie ale chcialam zapytac co tam z plamieniami? Przeszly?

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pap86 wrote:
    Prima ja nie o zębie ale chcialam zapytac co tam z plamieniami? Przeszly?
    Dzisiaj póki co nie ma plamień. "Czysty śluz" dzisiaj pierwszy raz od 3 tygodni. Zobaczymy co będzie dalej. Oby dobrze. Ale teraz okazało się, że ząb jest do usunięcia i boli :-(

  • agi88 Ekspertka
    Postów: 231 110

    Wysłany: 20 listopada 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wyrywałam w I trymestrze, ogólnie zaczęło się od stanu zapalnego nieszczęsnej ósemki, wraz z ropniem, spuchło mi pół twarzy. Dostałam antybiotyk i jak opuchlizna zeszła to byłam tego paskuda wyrwać :) oczywiście powiedziałam lekarzowi że jestem z tak wczesnej ciąży i wybrałam zakład gdzie robią bezbolesne znieczulenia :) wyrwałam i po tygodniu rana się zabliźniła, bo tak to pewnie bym się dalej z nim męczyła a był niebezpieczny dla mojej kruszynki :) jak się coś dzieje to wyrywaj bez zastanowienia, bo może się z tego zrobić coś niebezpiecznego :)


    ckaiskjoo29j6f91.png

    relgcwa165pw8251.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agi88 wrote:
    ja wyrywałam w I trymestrze, ogólnie zaczęło się od stanu zapalnego nieszczęsnej ósemki, wraz z ropniem, spuchło mi pół twarzy. Dostałam antybiotyk i jak opuchlizna zeszła to byłam tego paskuda wyrwać :) oczywiście powiedziałam lekarzowi że jestem z tak wczesnej ciąży i wybrałam zakład gdzie robią bezbolesne znieczulenia :) wyrwałam i po tygodniu rana się zabliźniła, bo tak to pewnie bym się dalej z nim męczyła a był niebezpieczny dla mojej kruszynki :) jak się coś dzieje to wyrywaj bez zastanowienia, bo może się z tego zrobić coś niebezpiecznego :)
    Agi dziękuję za odpowiedź. W poniedziałek mam wizytę u mojego ginekologa. Ma mi założyć kartę ciąży. Porozmawiam z nim o tym zębie. I prosto od dentysty pojadę się zapisać na usunięcie tego zęba

    agi88 lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ