X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Usuwanie pieprzyków w ciązy
Odpowiedz

Usuwanie pieprzyków w ciązy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zwaniola Przyjaciółka
    Postów: 93 38

    Wysłany: 11 grudnia 2020, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pewien brzydki pieprzyk na plecach i chciałabym go usunąć. Czy mozna w ciąży?

    Karpatia lubi tę wiadomość

  • Britka Przyjaciółka
    Postów: 70 24

    Wysłany: 11 grudnia 2020, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie mozesz poczekac do końca ciązy? Moim zdaniem dobrze jest jednak poczekać te kilka miesiecy bo jest to jednak zbieg i nie wiem jakby dziecko reagowało na znieczulenie. A przecież nie będą Ci pieprzyka usuwali na żywca....

    Poza tym można byłoby się zastanowić po ciązy nad usuwaniem za pomocą lasera. Taki zabieg nie zostawia praktycznie zadnych śladow ;)
    https://lekmedklinika.pl/kiedy-warto-usunac-pieprzyki/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2020, 11:26

    Karpatia lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ