X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje twardy brzuch a luteina
Odpowiedz

twardy brzuch a luteina

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moje drogie, jestem w 17 tc. kilka dni temu zmniejszyłam dawkę luteiny o połowę i zauważyłam, że teraz zwłaszcza jak trochę więcej pochodzę to strasznie twardnieje mi brzuch. normalnie jak sie położę na plecach to nic nie czuć, a w takich chwilach wyraźnie czuć wielką gulę. martwię się trochę, bo wcześniej był krwiak, później niskie łożysko... nic więcej się nie dzieje, brzuch wtedy boli tylko trochę ale nie wiem, czy to normalne przy odstawieniu luteiny? miałyście tak kiedyś?

  • ISZTAR Koleżanka
    Postów: 82 15

    Wysłany: 11 maja 2014, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyznam się, że ja mam taki twardy na samym dole...ale jak zrobię siusiu to mi przechodzi i brzuch mięknie. Zastanawiam się czy to pęcherz czy co ??? agaW zapytaj najlepiej lekarza...Ja luteine dowcipnie mam brać do końca ciąży.... :(

    ganns65gk1nf21bw.png
    f2w3rjjgoonjbtgg.png
  • desou Autorytet
    Postów: 314 529

    Wysłany: 11 maja 2014, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie lekcewazcie twardego brzucha. Ja wczoraj mialam twardy, dzis sie dodatkowo lewa strona spinala a do tego klucie w pochwie, do swietego spokoju pojechalam na izbe przyjec i mnie zostawili w szpitalu... Dostalam luteine dopochwowo 3x1

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś leżę i jest w miarę ok. nie lekceważę tylko na razie się nie pogarsza, a jutro mam wizytę u lekarza, więc stwierdziłam, że jak się nie będzie nic działo to poczekam.

    desou, dlaczego Cię zostawili? jakieś podejrzenia?

  • ISZTAR Koleżanka
    Postów: 82 15

    Wysłany: 12 maja 2014, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi lek powiedział, że luteina rozluźnia wszystko więc może jak przestałaś brac to zaczeło się wszystko spinać. Daj znać co powiedział lek...

    ganns65gk1nf21bw.png
    f2w3rjjgoonjbtgg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2014, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isztar, nie przestałam brać tylko zmniejszyłam o połowę dawkę. jak ostatnio powiedział mój lek, jak mówił o zmniejszeniu "zobaczymy, co się będzie działo ale nic się nie powinno stać". widać chyba będzie trzeba wrócić do tamtej dawki luteiny. wizyta dopiero późnym popołudniem, więc muszę jeszcze trochę poczekać

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam zostać przy zmniejszone dawce luteiny ale zacząć przyjmować magnez.
    szyjka się nie skraca i nic złego się nie dzieje.

    lekarz mi powiedział, że czasami kobiety przez większość ciąży sygnalizują takie twardnienia brzucha ale jeśli szyjka się nie skraca, nie są to regularne skurcze i nie ma krwawienia to się nie ma czym przejmować. po prostu niektóre z nas są bardziej wrażliwe na rozciąganie macicy.

  • ISZTAR Koleżanka
    Postów: 82 15

    Wysłany: 13 maja 2014, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaW wrote:
    mam zostać przy zmniejszone dawce luteiny ale zacząć przyjmować magnez.
    szyjka się nie skraca i nic złego się nie dzieje.

    lekarz mi powiedział, że czasami kobiety przez większość ciąży sygnalizują takie twardnienia brzucha ale jeśli szyjka się nie skraca, nie są to regularne skurcze i nie ma krwawienia to się nie ma czym przejmować. po prostu niektóre z nas są bardziej wrażliwe na rozciąganie macicy.
    Jakie dawki kazała Ci brać magnezu?? trochę mnie to pocieszyło bo wizytę mam dopiero za tydzień.

    Nieeesia lubi tę wiadomość

    ganns65gk1nf21bw.png
    f2w3rjjgoonjbtgg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magnez zażywam w witaminach femibion i do tego magnez i wit B6 2x1 lub jeśli się nie zmniejszy to twardnienie to zwiększyć dawki do 2x2 tabletki magnezu

  • nanu Autorytet
    Postów: 469 233

    Wysłany: 13 maja 2014, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam takie twardnienia (brzuch był wtedy dosłownie jak kamień). Lekarz kazał mi brać magnez i jak najwięcej odpoczywać. Szyjka mi się nie skracała i była zamknięta, żadnego krwawienia. Dopiero jak faktycznie dałam sobie na wstrzymanie i nie wychodziłam z domu nawet po głupi chleb do piekarni pod blokiem to po jakichś trzech tygodniach twardnienia uspokoiły się.

  • ISZTAR Koleżanka
    Postów: 82 15

    Wysłany: 15 maja 2014, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, ja ze swoim twardym brzuchem a właściwie pod brzuszem pojechałam szybciutko do mojego gina. Zbadał mnie z Hanią wszystko ok. Zmierzył szyjke która ma 37 mm i jak to on powiedział że trzyma Oznajmił mi że są to bóle wzrostowe. Byłam przygotowana na to że wiązadła będą boleć tym bardziej, że jestem szczypior ale nie na to brzuch twardnieje. Może lekarz uznał mnie za idiotkę, ale wolę dmuchać na zimno. Przy ost wizycie powiedział mi że moja szyjka bedzie do obserwacji z racji mojej szczuplutkiej postury. Mam brać luteine, magnez, no spa i witaminki. Czyli cała garść. Miłego dnia kochane. pozdrawiam Was serdecznie ....

    ganns65gk1nf21bw.png
    f2w3rjjgoonjbtgg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2014, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja wrociłam własnie ze szpitala miałam znowu skurcze oby teraz było oki

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ