X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Twardnienie brzucha
Odpowiedz

Twardnienie brzucha

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nalia Autorytet
    Postów: 3539 1247

    Wysłany: 27 maja 2018, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc,
    Od tygodnia mam twardnienia brzucha, bezbolesne. Są one bardzo częste, nawet z 30 na dobę. Tydzień temu miałam tak, że były one co 7 minut regularnie. Pojechaliśmy na IP, ale przeszlo. Od tego momentu są one częste, ale nieregularne. Czasem co 9, 14, 30 minut. Wczoraj nawet nie było ich przez kilka godzin. Dużo odpoczywam, biorę luteinę, Nospe, magnez i Isoptin. W środę byłam u lekarza, ale szyja zamknięta, twarda i długa (40mm). Dużo leżę. Czy Wy też tak macie? Czytałam, że norma to 10 na dobę... Może to już jakieś przepowiadające się pojawiły?

    ❤Ada&Pola❤
    gg642n0atc7priww.png
    o1488ribmfu4nl5k.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 27 maja 2018, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zapewne skurcze przepowiadające. Dopóki nie masz regularnych bóli miesiączkowych, połączonych z bólami z krzyża to nie ma co jechać na IP - przynajmniej tak twierdzi moja położna.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Veruka Autorytet
    Postów: 994 464

    Wysłany: 28 maja 2018, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalia wrote:
    Czesc,
    Od tygodnia mam twardnienia brzucha, bezbolesne. Są one bardzo częste, nawet z 30 na dobę. Tydzień temu miałam tak, że były one co 7 minut regularnie. Pojechaliśmy na IP, ale przeszlo. Od tego momentu są one częste, ale nieregularne. Czasem co 9, 14, 30 minut. Wczoraj nawet nie było ich przez kilka godzin. Dużo odpoczywam, biorę luteinę, Nospe, magnez i Isoptin. W środę byłam u lekarza, ale szyja zamknięta, twarda i długa (40mm). Dużo leżę. Czy Wy też tak macie? Czytałam, że norma to 10 na dobę... Może to już jakieś przepowiadające się pojawiły?
    Ja tak miałam! Na ktg skurcze dochodziły do 100% a ja nic nie czułam. Koło 37 tc lekarz kazał mi odstawić luteinę, nospe i magnez wiec bałam się że urodzę. Ostatecznie urodziłam tydzień po terminie a te twardnienia miałam do samego końca:-)

    3i499vvjwdixpa2l.png

    iv09f71xe0b0j8js.png
  • mikob8 Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 29 maja 2018, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie, każda ciąża jest inna. Jak będziesz na kolejnej wizycie u ginekologa po prostu mu o tym powiedz.

    mikoc78
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ