X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Tsh w ciąży
Odpowiedz

Tsh w ciąży

Oceń ten wątek:
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilika, dziękuję bardzo za odpowiedź.

    lilka1984 lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 9 lutego 2019, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnie wyniki z 21.01

    Tsh 3,27
    FT4 1,42

    Podwyższyła mi Endo euthyrox z 100 na 125 x5, 100x2.
    Od jakiegoś tygodnia nic tylko bym spała, rano mi się ciężko zwlec. Na razie trudno mi się z nią skontaktować, kolejna wizyta 22.02, rozważam podwyższenie dawki na własna rękę. Tylko nie wiem ile :( dziś wzięłam 125 zamiast 100, ale się zastanawiam nad dawka 150/125. W pon chyba tez skocze zbadać, żeby już totalnej samowolki nie odstawiać.

    Ktoś mi coś doradzi?

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
  • Smutnamiss Autorytet
    Postów: 785 328

    Wysłany: 10 lutego 2019, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tsh 2.038 było 1.9 i endokrynolog uważa taki wynik za wynik na granicy dopuszczalnośći

    27a73b5519.png
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ