X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Trzykrotne owinięcie pępowiną wokół szyi...
Odpowiedz

Trzykrotne owinięcie pępowiną wokół szyi...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Muchaolucha Koleżanka
    Postów: 49 33

    Wysłany: 11 października 2020, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w 29 tc. Kilka dni temu udałam się na szybką wizytę do swojego lekarza zaniepokojona osłabioną aktywnością maleństwa. Lekarz wykonał usg z przepływami i okazało się, że córka jest trzykrotnie owinięta pępowiną wokół szyi :( Fakt, była bardzo aktywna, fikała i pewnie wtedy to się stało. 3 tygodnie wcześniej jeszcze tego na usg nie było.
    Przepływy i wszystkie pomiary były ok, natomiast lekarz na wszelki wypadek skierował mnie do szpitala na obserwację.
    Tutaj, na oddziale codziennie mam robione ktg, serduszko osłuchiwane detektorem itd. Jednak kiedy pytam lekarzy, położnych o tę kolizję pępowinową to dostaję bardzo sprzeczne informacje. Jedni mówią , że to się zdarza często, że nic się do porodu nie powinno dziać. Drudzy natomiast straszą i snują czarne wizje.
    Nie ukrywam, że jestem załamana, psychicznie nie wytrzymam tego lęku o życie mojego dziecka.
    Czy miałyście doświadczenia z okŕęceniem pępowiną? Czy udało się odnosić ciążę? Czy wszystko było ok?

    km5sdf9hzr5f5abr.png
    Feluś <3
    atdc3e5e1sotoeov.png

    31.12.2019 - Aniołek 💔 (12 tc)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ