X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Torbiel w srodbrzuszu
Odpowiedz

Torbiel w srodbrzuszu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2014, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy ktoras kiedys sama borykala sie z takim problemem? Wczoraj wrocilam od lekarza i okazalo sie ze od ostatniego badania usg (2tyg temu) pojawila sie torbiel okolo 2cm pomiedzy zoladkiem a nerka lewa mojego synka. Dr nie wie skad ona wychodzi bo nerki sa cale, sledziona i watroba tez i pluca tez. Strasznie sie martwie. Na razie nakazal obserwacje i mam sie pojawic za dwa tyg zeby zobaczyc jak sie zmienia. Umieram ze zdenerwowania...prosze dajcie znac jesli mialyscie cos podobnego

  • nutka86 Znajoma
    Postów: 18 12

    Wysłany: 15 czerwca 2014, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas mamy podobny problem u moje niuni dr.na badaniu połówkowym 20tc wykrył 2torbiele w splocie naczyńkowym w mózgu miały po 9mm teraz wczwartek byłam na usg kontrolnym i po 3tyg torbiele zmniejszyły się o3mm czyli maja 6mm lekarz jest dobre myśli i powiedział że do mies.powinny się wchłonąć,
    tkże nie denerwuj się zoBAczysz co będzie n nstępnym usg torbiele się wchłaniają bądz dobrej myśli

    an1cR150g410020MDAxOTA2MWJ8NjQ2NjA5NGJsYXxqZXN0ZW0gdyBjaSYjMjYxOyYjMzgwO3kgOi0p.gif

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ