X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje torbiel splotu naczyniówkowego
Odpowiedz

torbiel splotu naczyniówkowego

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ada89 Autorytet
    Postów: 363 324

    Wysłany: 7 marca 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podczas badania lekarz wykrył coś na główce dziecka, czego nie powinno być :(
    Podejrzewa torbiel splotu naczyniowkowego :( W srode ide do szpitala na patologie ciązy na konsultacyjne usg.
    Słyszała któraś o czyms takim, bo ja nigdy wczesniej. Podobno to może się wchłonąć, ale nie musi. Boże jak ja się boję

    06.2015 - poronienie

    7v8r9n73vlu7ctsh.png
  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 7 marca 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie. A duża ta torbiel?
    Synkowi mojej kuzynki wykryli coś takiego w 20 tc, w 32 tygodniu też było, a po porodzie już nie miał torbieli. Wchłonęła się.


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

  • ada89 Autorytet
    Postów: 363 324

    Wysłany: 7 marca 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tego wszystkiego nawet nie wiem ile ma :( ale na usg było tak w wielkosci oka dziecka... takze napewno pare dobrych mm

    06.2015 - poronienie

    7v8r9n73vlu7ctsh.png
  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 7 marca 2016, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zniknie. To tylko kłębowisko naczyń krwionośnych. Moja córka miała takie na rączce po urodzeniu. Tez zniknęło nie wiem kiedy. Będzie dobrze.


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ