X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Torbiel na jajniku w ciąży
Odpowiedz

Torbiel na jajniku w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Niezapomniana Przyjaciółka
    Postów: 63 26

    Wysłany: 20 października 2018, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam USG w 6 tygodniu. Dr na lewym jajniku zlokalizował torbiel 3 cm o niejednorodnej echogenicznie zawartości, bez unaczynienia. Któraś z Was miała taki przypadek? Wchłonęła się?
    Niestety mojej torbieli towarzyszą bóle brzucha.

    15.06.2019...? <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2018, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam na pierwszym USG w 5+2 stwierdzoną torbiel na jajniku 5x6cm. Po kilku tygodniach nie było śladu po niej.

    Niezapomniana lubi tę wiadomość

  • Kaj Autorytet
    Postów: 922 293

    Wysłany: 13 listopada 2018, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie torbiel wyszła, ale przy porodzie.
    Lekarka stwierdziła, że z głupia zaglądnęła do mnie do brzucha po cc i wezwałą chirurga, bo miałam "coś" na jajniku. A że byłam ciągle pod narkozą to wezwali chirurga i wycięli.
    Natomiast przed ciążą gdy miałam torbiel to wchłonęła się na hormonach. Także możliwe, że po ciąży ci się wchłonie.

    ukdy82c3jvhxu38m.png

    tb73k6nl2pyu28tq.png
  • Chimera Autorytet
    Postów: 1751 2252

    Wysłany: 20 lutego 2019, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam torbiel na jajniku, w 5tc miała 30mm, w 8tc już 60mm. Dostałam duphaston 2x2 i do 12tc torbiel miała te same wymiary, dopiero później zaczęła się zmniejszać. Dzisiaj na wizycie (15+3) lekarz stwierdził, że całkiem zniknęła i odstawiam duphaston.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ