X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje torbiel mózgu u płodu
Odpowiedz

torbiel mózgu u płodu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nutka86 Znajoma
    Postów: 18 12

    Wysłany: 24 maja 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    byłam dziś na wizycie i dowiedziałam się że moja córeczka ma 2torbiele w mózgu:-( bardzo się tym martwię i proszę o odp.jeśli ktoś co o nich wie :-(
    strasznie się boję że coś się jej stanie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2014, 14:57

    an1cR150g410020MDAxOTA2MWJ8NjQ2NjA5NGJsYXxqZXN0ZW0gdyBjaSYjMjYxOyYjMzgwO3kgOi0p.gif

  • Natalina Koleżanka
    Postów: 31 134

    Wysłany: 31 maja 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey,ja zielonego pojęcia nie mam,ale gdy to przeczytałam az mi sie źle zrobilo...
    Jak sie czujecie????

    Natalia
  • nutka86 Znajoma
    Postów: 18 12

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalina wrote:
    Hey,ja zielonego pojęcia nie mam,ale gdy to przeczytałam az mi sie źle zrobilo...
    Jak sie czujecie????
    ja się czuje dobrze,13.06 mam kontrole zobaczymy jak to będzie :-(

    an1cR150g410020MDAxOTA2MWJ8NjQ2NjA5NGJsYXxqZXN0ZW0gdyBjaSYjMjYxOyYjMzgwO3kgOi0p.gif

  • nanu Autorytet
    Postów: 469 233

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie pamiętam co miał synek znajomej, ale pamiętam, że przy którymś USG wyszło, że coś było na mózgu, możliwe, że jakaś torbiel. Strasznie się stresowała ale na następnym USG nie było po nim śladu i całkowicie się wchłonął.

    nutka86 lubi tę wiadomość

  • nutka86 Znajoma
    Postów: 18 12

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nanu wrote:
    Nie pamiętam co miał synek znajomej, ale pamiętam, że przy którymś USG wyszło, że coś było na mózgu, możliwe, że jakaś torbiel. Strasznie się stresowała ale na następnym USG nie było po nim śladu i całkowicie się wchłonął.
    ojej taak boze jakbym chciała żeby i u nas tak bylo :*

    an1cR150g410020MDAxOTA2MWJ8NjQ2NjA5NGJsYXxqZXN0ZW0gdyBjaSYjMjYxOyYjMzgwO3kgOi0p.gif

  • Pia Gizela Autorytet
    Postów: 3240 2453

    Wysłany: 30 września 2014, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie wczoraj też spotkała ta sama diagnoza - torbiel w komorze mózgu, tyle, że nie znam jej wymiarów:/ Lekarka kazała się nie martwić i wierzyć, że się wchłonie. Ja wiem, że mam się nie denerwować, ale to okropnie trudne. Za dwa tygodnie mam wizytę i badanie połówkowe. Co się okaże nie wiem.

    nutka a jak twoja historia się skończyła?

    relg9vvjrtqik460.png

  • Pia Gizela Autorytet
    Postów: 3240 2453

    Wysłany: 30 października 2014, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj byłam na dodatkowym USG połówkowym, tak dla upewnienia się i kolejny (już 3ci) lekarz potwierdził to, co nix pisała na 99,99% torbiele w splocie podpajęczynówkowym się wchłaniają. I że można by się martwić gdyby komora mózgu boczna była powiększona ponad 1 cm. U naszego maluszka powoli torbiel się wchłania, więc trzeba dalej obserwować.

    relg9vvjrtqik460.png

  • polinka Koleżanka
    Postów: 39 8

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas też dwie torbielki 6 i 7 mm....Mają się wchłonąć do 25 tyg a jesteśmy w 20tym....nie można się nie martwić....nie da się...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ