X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Tętno płodu na ktg w ciąży donoszonej
Odpowiedz

Tętno płodu na ktg w ciąży donoszonej

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • bebetka.b Autorytet
    Postów: 429 375

    Wysłany: 17 maja 2018, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Napiszcie mi proszę jakie tętno zapisywało się na ktg u waszego maluszka pod koniec ciąży?
    U nas linia podstawowa jest 160, wiec trochę za dużo...
    mam mieć ktg co pare dni, żeby tok obserwować. czy któraś tez tak miała i nie było problemów przy porodzie? Będę wdzięczna za odpowiedzi jakie było tętno na waszym ktg :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2018, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Corka na KTG miala zawsze wysokoe tetno bo okolo 170-175. A synek roznie bo raz mial 149 a innym razem 170. Oboje zdrowi urodzeni w 41tc.

    bebetka.b lubi tę wiadomość

  • Fasola1234 Autorytet
    Postów: 983 453

    Wysłany: 19 maja 2018, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio średnie tetno 160-170 ale mała dużo się ruszała:)
    po jedzeniu też tętno może być wyższe :)

    bebetka.b lubi tę wiadomość

    klz9rjjgay1rk8f4.png

    Fasola1234
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 19 maja 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 160 było w 31 tygodniu, teraz jest ok. 143. Ale ciągle lekarka powtarza, że norma to 120-180.

    bebetka.b lubi tę wiadomość

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • bebetka.b Autorytet
    Postów: 429 375

    Wysłany: 19 maja 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, jestem spokojniejsza :) w pon mam kolejne badanie, oby tętno było choć trochę niższe.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ