X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Tetno plodu jakie powinno być?
Odpowiedz

Tetno plodu jakie powinno być?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zalamana89 Koleżanka
    Postów: 48 1

    Wysłany: 9 października 2018, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jakie powinno byc tetno plodu? ja wczoraj mialam mierzone u lekarza i wyszlo 156. no bylam troche zestesowana jak zawsze zreszta przed usg bo zawsze mam milion pytan o ciaze

  • Inesja Przyjaciółka
    Postów: 143 34

    Wysłany: 9 października 2018, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jest 155 i lekarz genetyk powiedział, że wszystko super :)

    f2wl20mmurgifll8.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 9 października 2018, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarze, z którymi ja miałam styczność oraz publikacje, które czytałam prezentowały normy 120-180 (plus/minus).

    Na początku ciąży jest wyższe, potem stopniowo spada.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • zalamana89 Koleżanka
    Postów: 48 1

    Wysłany: 9 października 2018, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje za szybko odzew, jestem troche przewrazliwiona moze bo jedna ciaze stracilam i nie pogodzilabym sie z kolejna strata. Ja sprawdzajac wczesniejsze usg to tetno wachalo sie tak od 140 do 150, teraz w 24 tyodniu ciazy mala ma wlasnie 156, moze to dlatego ze lekarz troche mnie zdenerwowal i potem na usg nawet nie moglam sie skupic bo caly czas myslalm czy pewna mascia nie zaszkodzilam dziecku.

    Pierwszy raz nie moglam sie skupic na usg. takto zawsze sie ciesze i wogole a teraz bya zmartwiona jak patrzylam na dzidzie

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 9 października 2018, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zalamana89 wrote:
    dziekuje za szybko odzew, jestem troche przewrazliwiona moze bo jedna ciaze stracilam i nie pogodzilabym sie z kolejna strata. Ja sprawdzajac wczesniejsze usg to tetno wachalo sie tak od 140 do 150, teraz w 24 tyodniu ciazy mala ma wlasnie 156, moze to dlatego ze lekarz troche mnie zdenerwowal i potem na usg nawet nie moglam sie skupic bo caly czas myslalm czy pewna mascia nie zaszkodzilam dziecku.

    Pierwszy raz nie moglam sie skupic na usg. takto zawsze sie ciesze i wogole a teraz bya zmartwiona jak patrzylam na dzidzie

    Na tym etapie ciąży (24 tydz.) to idealnie :)

    EDIT: nie zapominaj o tym, że dziecko podobnie jak Ty ma zmienne tętno, tzn. jak śpi będzie mniejsze, jak harcuje: kopie, skacze, rusza rączkami i nogami to tętno idzie w górę, norma ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2018, 11:45

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • zalamana89 Koleżanka
    Postów: 48 1

    Wysłany: 9 października 2018, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w sumie racja, niepotrzebnie sie zestresowalam, ja wczoraj tez u lekarza mialam wysokie tetno

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 9 października 2018, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zalamana89 wrote:
    w sumie racja, niepotrzebnie sie zestresowalam, ja wczoraj tez u lekarza mialam wysokie tetno

    Pewnie, że niepotrzebnie się stresujesz, jak masz wątpliwość to zmierz sobie tętno, potem poskacz, pomachaj nogami i rękami i zmierz ponownie, zobaczysz jak potrafi się zmienić od aktywności :) Więc na luzie :)

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 373

    Wysłany: 9 października 2018, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja mała też ma tętno cały czas około 150-160. Lekarz nigdy mi nie mówił, że to coś nie tak. A ciążę prowdzę u dwóch lekarzy. Myślę, że gdyby coś było nie tak to by mnie poinformowali. :)

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ