BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > Problemy i komplikacje > Tetno plodu jakie powinno być?
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

zalamana89
Koleżanka
1

Wysłany: 9 października 2018, 11:27
Cytuj | (0) | Zgłoś
jakie powinno byc tetno plodu? ja wczoraj mialam mierzone u lekarza i wyszlo 156. no bylam troche zestesowana jak zawsze zreszta przed usg bo zawsze mam milion pytan o ciaze

Inesja
Przyjaciółka
34

Wysłany: 9 października 2018, 11:34
Cytuj | (0) | Zgłoś
U mnie jest 155 i lekarz genetyk powiedział, że wszystko super :)

f2wl20mmurgifll8.png

Leira
Autorytet
1184

Wysłany: 9 października 2018, 11:38
Cytuj | (0) | Zgłoś
Lekarze, z którymi ja miałam styczność oraz publikacje, które czytałam prezentowały normy 120-180 (plus/minus).

Na początku ciąży jest wyższe, potem stopniowo spada.

f2w3ikgnnjbzwgbk.png

zalamana89
Koleżanka
1

Wysłany: 9 października 2018, 11:42
Cytuj | (0) | Zgłoś
dziekuje za szybko odzew, jestem troche przewrazliwiona moze bo jedna ciaze stracilam i nie pogodzilabym sie z kolejna strata. Ja sprawdzajac wczesniejsze usg to tetno wachalo sie tak od 140 do 150, teraz w 24 tyodniu ciazy mala ma wlasnie 156, moze to dlatego ze lekarz troche mnie zdenerwowal i potem na usg nawet nie moglam sie skupic bo caly czas myslalm czy pewna mascia nie zaszkodzilam dziecku.

Pierwszy raz nie moglam sie skupic na usg. takto zawsze sie ciesze i wogole a teraz bya zmartwiona jak patrzylam na dzidzie

Leira
Autorytet
1184

Wysłany: 9 października 2018, 11:44
Cytuj | (0) | Zgłoś
zalamana89 wrote:
dziekuje za szybko odzew, jestem troche przewrazliwiona moze bo jedna ciaze stracilam i nie pogodzilabym sie z kolejna strata. Ja sprawdzajac wczesniejsze usg to tetno wachalo sie tak od 140 do 150, teraz w 24 tyodniu ciazy mala ma wlasnie 156, moze to dlatego ze lekarz troche mnie zdenerwowal i potem na usg nawet nie moglam sie skupic bo caly czas myslalm czy pewna mascia nie zaszkodzilam dziecku.

Pierwszy raz nie moglam sie skupic na usg. takto zawsze sie ciesze i wogole a teraz bya zmartwiona jak patrzylam na dzidzie

Na tym etapie ciąży (24 tydz.) to idealnie :)

EDIT: nie zapominaj o tym, że dziecko podobnie jak Ty ma zmienne tętno, tzn. jak śpi będzie mniejsze, jak harcuje: kopie, skacze, rusza rączkami i nogami to tętno idzie w górę, norma ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora 9 października 2018, 11:45

f2w3ikgnnjbzwgbk.png

zalamana89
Koleżanka
1

Wysłany: 9 października 2018, 11:49
Cytuj | (0) | Zgłoś
w sumie racja, niepotrzebnie sie zestresowalam, ja wczoraj tez u lekarza mialam wysokie tetno

Leira
Autorytet
1184

Wysłany: 9 października 2018, 11:53
Cytuj | (0) | Zgłoś
zalamana89 wrote:
w sumie racja, niepotrzebnie sie zestresowalam, ja wczoraj tez u lekarza mialam wysokie tetno

Pewnie, że niepotrzebnie się stresujesz, jak masz wątpliwość to zmierz sobie tętno, potem poskacz, pomachaj nogami i rękami i zmierz ponownie, zobaczysz jak potrafi się zmienić od aktywności :) Więc na luzie :)

f2w3ikgnnjbzwgbk.png

Ania0306
Autorytet
314

Wysłany: 9 października 2018, 11:57
Cytuj | (0) | Zgłoś
Moja mała też ma tętno cały czas około 150-160. Lekarz nigdy mi nie mówił, że to coś nie tak. A ciążę prowdzę u dwóch lekarzy. Myślę, że gdyby coś było nie tak to by mnie poinformowali. :)

08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)