X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Taśma owodniowa
Odpowiedz

Taśma owodniowa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Chaga Przyjaciółka
    Postów: 118 185

    Wysłany: 5 lipca 2019, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane podzielcie się swoimi doświadczeniami. Poszłam na rutynowa wizytę i okazało się że mam jakieś dziadostwo zwane taśma owodni, cały internet juz przeczytałam i mam mieszane uczucia, z jednej strony wierzę że wszystko będzie dobrze, z drugiej trochę się niepokoje. W środę usg polowkowe w 3d więc dowiem się coś więcej.... Macie jakieś doswiadczenia z tym dziedostwem?

    marzec 2018 - puste jajo :-(
    iv09cwa1to07lqql.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2019, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) Czytałam dużo o tym przypadku bo mnie zainteresował. Z tego co wiem, wszystko zależy od indywidualnego stopnia zaplątania dziecka w te błony. Nie będę kłamać, są przypadki amputacji kończyn ale nieraz kończy się jedynie na lekkiej deformacji palców. Jest to rzadkie schorzenie 1:15000. Powstaje gdy na bardzo wczesnym etapie ciąży pęka owodnia. Napewno będziesz pod baczną obserwacją medyczną. Co powiedział Ci lekarz? Dziecko jest mocno zaplątane? Życzę Ci wszystkiego dobrego :)

  • Chaga Przyjaciółka
    Postów: 118 185

    Wysłany: 8 lipca 2019, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeczytałam wszystko możliwe chyba już ale podeszła do tego z dystansem. Jutro badania polowkowe więc się wszystko wyjaśni. Na razie jest o tyle dobrze ze widzimy taśmę a nie jej konsekwencje w postaci zapłata. W środę na usg oba końce taśmy byly przytwierdzone więc nie było tego wolnego końca. Pytanie czy jest tylko jedna czy więcej.... Podzielę się jutro wiedzą w tym temacie. Nie ma lekko każdego dnia dowiadujemy się czegoś nowego.

    marzec 2018 - puste jajo :-(
    iv09cwa1to07lqql.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2019, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak badania? :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ