X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Ta nieszczęsna Feta!
Odpowiedz

Ta nieszczęsna Feta!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • lena7 Autorytet
    Postów: 3372 3458

    Wysłany: 22 lutego 2015, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) mam pytanie odnosnie sera z Feta z mleka pasteryzowanego..pomijajac ze jest bardzo slona, co jest niewskazane dla kobiet w ciazy, to powinnam sie jej faktycznie"bać"?? kurcze bardzo lubie fete, i dzis zjadlam odrobine w salatce ale jak weszlam w google i zaczelam czytac to zaczynam sie bac!;( czytalam o tej listerii, no ale czy faktycznie nie ma jej w takim kartoniku w jakim sie zazwyczaj kupuje w markecie? z gory dziekuje za odpowiedz, a zwlaszcza Pań ktore zadały takie pytanie lekarzowi...Pozdrawiam :)

    Starania od 2012 - 5iui, 4ivf - 8tc[*], 8tc[*]
    7 FET 01.06.17 - 27.02.18 córka <3
    8 FET 08.02.19 - 23.10.19 syn <3
  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 22 lutego 2015, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od małego kęska nic się nie stanie, ale radziłabym jednak ją odstawić na długi czas :) końcu ciąża nie trwa wiecznie :)


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • mf Autorytet
    Postów: 1288 1274

    Wysłany: 22 lutego 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Bać" należy się serów pleśniowych/feta z mleka niepasteryzowanego, dlatego tak ważne jest czytanie składu przed zakupem ;) Ja jak mam smaka, to jem camembert, czy brie, ale właśnie z mleka pasteryzowanego - tak w ogóle, w Polsce chyba zakazana jest produkcja serów z niepasteryzowanego mleka, ew. te zagraniczne mogą takie być, ale najczęściej i one mają skład napisany w języku polskim - a jak nie jesteś pewna, to kup taki, żebyś skład umiała znaleźć ;)

    n59yjw4zk9ewdyby.png
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 24 lutego 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam kocham fetę i sobie bez niej nie wyobrażam ciąży :) bez sałatki greckiej??? no way :) a feta z mlekovity jest bezpieczna ;)

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • Kikusia Autorytet
    Postów: 283 167

    Wysłany: 16 marca 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na początku ciąży pytałam moją gin o fetę,bo też bardzo lubię do sałatki i na pytanie czy można jeść - MOŻNA jeść oczywiście w normalnych ilościach :P
    Właśnie jak poprzedniczki pisały trzeba uważać na te pleśniowe,niepasteryzowane a nic nam i dziecku nie grozi :)

    SYNUŚ <3nzjd3e3kvj76trcz.png
    Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej
    proszę...Jestem Przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje Dziecko... A ja Twoja
    Mama!"
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ