X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje szyjka macicy sina macica powiększona,a BHCG 5.44
Odpowiedz

szyjka macicy sina macica powiększona,a BHCG 5.44

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • patusia098 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam .Mam takie pytanie byłam u lekarza 28.04 i stwierdził że mam siną szyjke macicy oraz powiększoną macice.Dostałam skierowanie na BHC wczoraj wykonałam badanie dziś dostałam wyniki .
    BHCG 5.44
    Dziś z rana dostałam mocnego bólu podbrzusza i krwawienie.
    czy możliwa że jestem w ciąży ?
    Czy któraś z was tak miała??
    Pozdrawiam liczę na jakiekolwiek informacje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2014, 16:26

    Patusia
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciąża jest powyżej 5. Tak więc wskazywałoby, że jesteś w ciąży. Ale to krwawienie jest niepokojące. Czy jest takie jak zazwyczaj podczas okresu? Powtórz koniecznie betę.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • patusia098 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie krwi jest o wiele więcej i winnym kolorze.Skonsultowałam sie z lekarzem telefonicznie bo jest na urlopie i twierdzi że napewno to jest poronienie i kazał mi przyjść za tydzień na usg:(

    Patusia
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi :(

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez zalezy jak dlugo bedziesz miala to krwawienie. Musisz powtorzyc badanie beta hcg.

    f2wlwn15lxmguqd1.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ