X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Szukam prezentu dla dziecka
Odpowiedz

Szukam prezentu dla dziecka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 25 lutego 2021, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szukam pomysłu/inspiracji na prezent dla chłopca na 8. urodzinki. Dziecko niekomputerowe, nietelefonowe. Lubi czytać, ale książek i komiksów mamy już dużo, tak samo gier planszowych (strategicznych i logicznych) Lubi układać kostkę Rubika, więc coś co wymaga analityczne myślenia, ale i sprawi frajdę. Mikroskop jest, kulodromy też. Robota do programowania już mamy. (Robomaker). Hulajnoga, rower, deskorolka i rolki czekają na wiosnę. Pomocy;) brak pomysłów.

  • Rozeczka Przyjaciółka
    Postów: 87 29

    Wysłany: 26 lutego 2021, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Happy Cube? Jest kilka poziomów trudności
    Zobacz 'sekrety elektroniki'. U nas to hit dla 8latka
    Wszelkiego rodzaju „fabryki” z firmy Trefl
    teleskop
    gravitrax
    Ewentualnie globus na biurko https://www.luxuryproducts.pl/globusy-na-biurko.html
    fit203498i0ad9c8dd69099af0bc5fe46b02dc1102067c862.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2021, 10:57

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ