X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Szew zalozony na szyjke macicy
Odpowiedz

Szew zalozony na szyjke macicy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Gośśś Autorytet
    Postów: 903 1844

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Od tygodnia mam zalozony szew na szyjke macicy, z powodu skracania i rozwierania sie szyjki... Od wczoraj zaczelam czuc taki dziwny bol pod spojeniem lonowym tak jakby na okres dodam, ze nie mam skurczy, ani nie twardnieje mi macica, maly jest bardzo nisko ulozony i napiera mi na szyjke, ale ten bol mnie troche martwi :/ czy ktoras z was tez tak miala?

    Aniołek 6tydz [*]
    Zuzia 20tydz [*]
    Amelka 25tydz [*]
    atdce6ydwl481p7x.png
  • unbeldi Ekspertka
    Postów: 147 68

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśś, niestety nie potrafię pomóc bo nie doczekałam założenia szwu w poprzedniej ciąży, a w tej mój lekarz szykuje się na pessar. Pewnie po swoich stratach jesteś wyczulona więc jeśli ten ból Cię niepokoi zgłoś się do lekarza lub na IP. Masz prawo panikować i sprawdzać wszystko po trzy razy. Trzymam kciuki i daj znać.

    Tadziulek 1.01.2013 (8/9 tydz)
    Misiek 15.05.2014 (16/17 tydz)
    KW

    rfxgcsqviiqkqm9u.png
  • Gośśś Autorytet
    Postów: 903 1844

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje :* heh no wlasnie jestem chyba, az za bardzo przewrazliwiona :/ myslalam, ze po jego zalozeniu bede spokojniejsza, ale cos czuje, ze chyba nie :P Poki co bol przeszedl, wczoraj przez caly dzien tak 4-5 razy go czulam, a od rana spokoj... Jak cos sie zacznie dziac to bede dzwonic do mojego doktorka :) A Ty kiedy bedziesz miec zakladany pessar?

    Aniołek 6tydz [*]
    Zuzia 20tydz [*]
    Amelka 25tydz [*]
    atdce6ydwl481p7x.png
  • unbeldi Ekspertka
    Postów: 147 68

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro idę na wizytę, mam mieć pobrany posiew i się okaże. Jestem w stresie bo zaczęłam właśnie 16 tydzień a w 18 straciłam synka..

    Tadziulek 1.01.2013 (8/9 tydz)
    Misiek 15.05.2014 (16/17 tydz)
    KW

    rfxgcsqviiqkqm9u.png
  • Gośśś Autorytet
    Postów: 903 1844

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To trzymam kciuki, zeby posiew byl ok i zeby jak najszybciej Ci pesser zalozyli :) oj wiem co czujesz i bardzo Ci wspolczuje :( sama przechodzilam strate juz 3 razy i w tej ciazy jak tylko zblizaly sie te terminy to sie trzeslam ze strachu :( ale teraz musi byc dobrze i Tobie i sobie tego zycze :)

    Aniołek 6tydz [*]
    Zuzia 20tydz [*]
    Amelka 25tydz [*]
    atdce6ydwl481p7x.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ