X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Synek krzywo stawia stopy
Odpowiedz

Synek krzywo stawia stopy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karpatia Koleżanka
    Postów: 45 40

    Wysłany: 28 czerwca 2021, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej - dziewczyny bardzo martwię się tym że synek tak krzywa stawia stopy. Byłam u pediatry, mówiła że do 3 lat może się poprawić. Ale wydaje mi się że on bardzo wykrzywia te nogi. I nie wiem już sama w czym ma chodzić po domu... Czy boso czy w kapciach? Jak to wygląda u Was?

    Annite, zwaniola, Britka, Jagnam lubią tę wiadomość

  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 28 czerwca 2021, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ponoć dziecko do któregoś wieku faktycznie moze chodzić jak chce i nie ma się co marwić. Jednak jeśli chciałabyś to skonsultować z kimś innym, polecam wybrać się do fizjoterapeuty.

    W przypadku w ktorych stwierdzi koślawość kolan czy pięt, może zlecić noszenie odpowiedniego obuwia
    Obuwie takie naprostuje wadę.
    https://e-butydladzieci.pl/blog/koslawosc-piet---co-nalezy-o-niej-wiedziec

    Więcej informacji o wadzie jest na stronie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2021, 13:21

    zwaniola, Britka, Jagnam lubią tę wiadomość

  • dkdk Koleżanka
    Postów: 90 1

    Wysłany: 26 czerwca 2023, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karpatia wrote:
    Hej - dziewczyny bardzo martwię się tym że synek tak krzywa stawia stopy. Byłam u pediatry, mówiła że do 3 lat może się poprawić. Ale wydaje mi się że on bardzo wykrzywia te nogi. I nie wiem już sama w czym ma chodzić po domu... Czy boso czy w kapciach? Jak to wygląda u Was?

    Pediatra mówiła prawdę. Wiele dzieci do 3 roku życia nie chodzi poprawnie i jest to normalne -maluchy po prostu muszą się nauczyć chodzenia w odpowiedni sposób.

    Najlepiej jeśli dziecko chodzi na bosaka, ewentualnie w skarpetkach. Jeśli szukałaby8ś butów które nie krępują chodzenia, a jednoczesnie dają ochronę dla palców z przodu, zerknij sobie na Attipas:
    https://ebuciki.com/marki/f_attipas/

    Będzie to na pewno świetny wybór.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ