X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje sprzedam gonal f
Odpowiedz

sprzedam gonal f

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nyska Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 16 stycznia 2021, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sprzedam gonal f 300, przechowywany w lodówce, do obejrzenia na miejscu, ze nigdy nie otwierany, zmiana terapii hormonalnej, i została mi jedna sztuka dla zainteresowanej 200zł.kontakt 533277094

    Liz lubi tę wiadomość

  • Liz Koleżanka
    Postów: 231 11

    Wysłany: 18 lipca 2023, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Aktualne jeszxze moze?
    [email protected]

    [
    QUOTE=nyska]sprzedam gonal f 300, przechowywany w lodówce, do obejrzenia na miejscu, ze nigdy nie otwierany, zmiana terapii hormonalnej, i została mi jedna sztuka dla zainteresowanej 200zł.kontakt 533277094[/QUOTE]

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ