X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Spadek Bety-HCG
Odpowiedz

Spadek Bety-HCG

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2015, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. W poniedziałek robiłam betę wynosiła 19,850 mlU/ml. We wtorek byłam u ginekologa, który potwierdził wczesną ciąże. Kazał się nie martwić niską betą. Po 48h ponownie powtórzyłam betę- 19,350. Nie wiem co o tym myśleć. Powinna się podnieść. Do ginekologa idę dopiero za 2 tygodnie.

  • Edycia204 Koleżanka
    Postów: 46 21

    Wysłany: 18 marca 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beta w ciagu 48 h powina sie podwoic
    :(

    hchy3e3kxyb1ircx.png
    28.07.2014-- Aniołek --12 tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    więc tylko czekać mi zostało... :(

  • Edycia204 Koleżanka
    Postów: 46 21

    Wysłany: 18 marca 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrob pojotrze kolejna bete, jeżeli nie wzrosnie zglos sie do lekarza

    hchy3e3kxyb1ircx.png
    28.07.2014-- Aniołek --12 tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powinnam pójść wcześniej do ginekologa? czy poczekać na krwawienie? jest, a raczej była(:() to moja pierwsza ciąża, więc.. nie wiem co mam robić.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2015, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    okej, dziękuje bardzo za pomoc :* a jeśli wzrośnie, o czym świadczyć może zatrzymanie?

    ceska lubi tę wiadomość

  • Edycia204 Koleżanka
    Postów: 46 21

    Wysłany: 18 marca 2015, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://bellybestfriend.pl/forum/i-trymestr/beta-hcg,283,1.html. tutaj dziewczyny troche sie wypowiadaly poczytaj

    hchy3e3kxyb1ircx.png
    28.07.2014-- Aniołek --12 tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ