X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje SOR, antybiotyk i trzy szwy na palcu :c
Odpowiedz

SOR, antybiotyk i trzy szwy na palcu :c

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ori Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 2 listopada 2022, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,

    Potrzebuję odrobiny wsparcia i trzymania kciuków :c
    7tc a tu nieszczęśliwy wypadek, palec do szycia a do tego antybiotyk (Zinnat) i paracetamol co 5h (takiego bólu nie życzę nikomu). Czy ktoś jeszcze miał takie zawirowania na samym początku i mimo wszystko z dzieckiem wszystko w porządku? Niby chirurg na SOR wszystko konsultował z ginekologią, na necie też pisze, że te leki nie mają wpływu, ale wiadomo - na każdym kroku się słyszy, żeby niczego nie brać, a to moja pierwsza ciąża więc jestem tym wszystkim dodatkowo przytłoczona. Czy tylko ja jestem taka pechowa?

  • szkaradnyszkaradek Autorytet
    Postów: 961 580

    Wysłany: 13 lipca 2023, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ori wrote:
    Cześć,

    Potrzebuję odrobiny wsparcia i trzymania kciuków :c
    7tc a tu nieszczęśliwy wypadek, palec do szycia a do tego antybiotyk (Zinnat) i paracetamol co 5h (takiego bólu nie życzę nikomu). Czy ktoś jeszcze miał takie zawirowania na samym początku i mimo wszystko z dzieckiem wszystko w porządku? Niby chirurg na SOR wszystko konsultował z ginekologią, na necie też pisze, że te leki nie mają wpływu, ale wiadomo - na każdym kroku się słyszy, żeby niczego nie brać, a to moja pierwsza ciąża więc jestem tym wszystkim dodatkowo przytłoczona. Czy tylko ja jestem taka pechowa?

    U mnie obeszło się bez szycia, ale antybiotyk i opatrunki przez jakieś dwa tygodnie. I też było dużo stresu, ale jak dotąd nie widzę żadnych konsekwencji, a jak u ciebie ?

    marianmalinowski.pl/kalkulator-porodu/
    matkaaptekarka.pl/dobre-witaminy-prenatalne-dla-kobiet-planujacych-ciaze-w-ciazy-i-karmiacych-piersia-ranking/
    pantabletka.pl/jakie-witaminy-w-ciazy-opinia-analiza/
    mamaginekolog.pl/ciaza-i-porod/choroby-w-ciazy/cukrzyca-ciazowa/
    akademiaplodnosci.pl/blog/2020/09/04/002-poczatki-naszej-diety-podczas-staran-podcast/
    holistyczniezdrowi.pl/holistycznie-zdrowy-podcast
    natuli.pl/10-ksiazek-o-rodzicielstwie-ktore-warto-miec-w-domowej-bibliotece
    gdzierodzic.info/anioly-rodzic-po-ludzku-2022/
    akcesoria.zaufajpoloznej.pl/produkt/zestaw-porodowy/
    www.kappahl.com/pl-PL/ona/Bielizna/Staniki/amningsbh/biustonosz-bezszwowy-dla-kobiet-karmiacych-2-pack/740837/
    www.srokao.pl/2017/02/analiza-atoperal-baby-plus.html
    czytamyetykiety.pl/produkt-kosmetyczny/waterwipes-chusteczki-nasaczane-czysta-woda/
    www.bobowozki.com.pl/wozki-dzieciece/zestawy-3w1/p/2_184
    www.panmaterac.pl/materace-dla-niemowlat-6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ