X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Słabo bijące serce
Odpowiedz

Słabo bijące serce

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • aga9310 Znajoma
    Postów: 23 4

    Wysłany: 12 marca 2019, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tak bardzo się martwię:( Byłam dzisiaj na USG i pani doktor powiedziała, że jak na 8 tydzień ciąży (OM 10.01) zarodkowi za wolno bije serduszko 😞 Powiedziała też, że może to być jeszcze za wczesna ciąża bo do zapłodnienia mogło dojść później. Muszę czekać tydzień na kolejne usg na którym wszystko się okaże. Z badania beta hcg które miałam robione 9.02 wyszło 75 czyli 1-2 tydzień. Czy zatem moja ciąża faktycznie może mieć 6-7 tygodni? Tydzień temu na USG było, że jest to 6 tydzień. Ciągle o tym rozmyślam, stresuję się, a wiem, że stres może najwięcej zaszkodzić 😞


  • Smutnamiss Autorytet
    Postów: 785 328

    Wysłany: 12 marca 2019, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie stresuj się dziecko faktycznie może być młodsze, poczekaj spokojnie do usg. To dobry znak że wogole jest serduszko i bije ja o tej porze miałam tylko ciałko zółte

    27a73b5519.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 12 marca 2019, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga9310 wrote:
    Dziewczyny tak bardzo się martwię:( Byłam dzisiaj na USG i pani doktor powiedziała, że jak na 8 tydzień ciąży (OM 10.01) zarodkowi za wolno bije serduszko 😞 Powiedziała też, że może to być jeszcze za wczesna ciąża bo do zapłodnienia mogło dojść później. Muszę czekać tydzień na kolejne usg na którym wszystko się okaże. Z badania beta hcg które miałam robione 9.02 wyszło 75 czyli 1-2 tydzień. Czy zatem moja ciąża faktycznie może mieć 6-7 tygodni? Tydzień temu na USG było, że jest to 6 tydzień. Ciągle o tym rozmyślam, stresuję się, a wiem, że stres może najwięcej zaszkodzić 😞

    Jakie było tętno?

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • aga9310 Znajoma
    Postów: 23 4

    Wysłany: 12 marca 2019, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarka nie powiedziała nam niestety.

  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 12 marca 2019, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na wyniku nie masz?

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 12 marca 2019, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga9310 wrote:
    Lekarka nie powiedziała nam niestety.

    Masz zdjecie z USG? Jakiś opis badania?

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • aga9310 Znajoma
    Postów: 23 4

    Wysłany: 12 marca 2019, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dała nam.

  • aga9310 Znajoma
    Postów: 23 4

    Wysłany: 12 marca 2019, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już nawet myślałam, że może dlatego aby oszczędzić mi szukania statystyk i czytania o tym na internecie, abym nie stresowała się dodatkowo. Sama też powiedziała, że musi szczerze mi mówić co się dzieje.

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 12 marca 2019, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga9310 wrote:
    Już nawet myślałam, że może dlatego aby oszczędzić mi szukania statystyk i czytania o tym na internecie, abym nie stresowała się dodatkowo. Sama też powiedziała, że musi szczerze mi mówić co się dzieje.

    Wątpię, ja o każde zdjęcie musiałam się prosić bo rzadko kiedy dają. Trzeba ich cisnąć, że chcesz fotkę i tyle. I zawsze dopytuj: "co to znaczy słabe bicie serca? Jaka wartość? Jaka jest normalna dla tego etapu ciąży?", etc.

    Nie wiem co jest z tymi kobietami, że lekarz coś mówi, boicie się, nie wiecie o co chodzi, a nie drążycie tematu i nie każecie sobie tłumaczyć, tylko lecicie na forum i pytacie. Przecież takich informacji powinien udzielić Wam właśnie lekarz i musicie to egzekwować.

    Izabela82 lubi tę wiadomość

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • aga9310 Znajoma
    Postów: 23 4

    Wysłany: 12 marca 2019, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo się zestresowałam i wypadło mi już z głowy wszystko o co miałam zapytać. Stwierdziła, że USG za tydzień wszystko wyjaśni.

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 12 marca 2019, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga9310 wrote:
    Bardzo się zestresowałam i wypadło mi już z głowy wszystko o co miałam zapytać. Stwierdziła, że USG za tydzień wszystko wyjaśni.

    To czekamy na info :)

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Inesja Przyjaciółka
    Postów: 143 34

    Wysłany: 12 marca 2019, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pocieszę Cię tym, że na wczesnym etapie dosyć często nieprawidłowości wychodzą wlasnie z powodu młodszych ciąż. U mnie też ciągle coś było nie tak i jak sobie przypomnę ten stres, to matko kochana :/ nie czytaj za dużo na Internecie i po prostu czekaj na kolejne usg

    f2wl20mmurgifll8.png
  • aga9310 Znajoma
    Postów: 23 4

    Wysłany: 12 marca 2019, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inesja, dziękuję i masz rację nie będę czytać bo co inna strona to różnie jest napisane.

    Inesja lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ