X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje słabe przepływy pępowinowe
Odpowiedz

słabe przepływy pępowinowe

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lollis Ekspertka
    Postów: 179 80

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 00:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ! Nie znalazłam podobnego wątku, ale jeśli jest to mnie nakierujcie.

    Dzisiaj po badaniu usg w 34 tc moja ginekolog stwierdziła słabe przepływy pępowinowe. Czy miałyście może takie problemy na tym etapie ciąży ?
    Mam skierowanie do szpitala na obserwację pod ktg.
    Jak to było u was? Czy ciąże były zakańczane wcześniej?
    Jaką wagę urodzeniową miały wasze maluchy, lub mają w tym tygodniu ciąży przy słabych przepływach ?

    Lilianka <3 23 luty 2015 <3
    biochemiczna luty 2016

    j4nlb4j.png
  • helenkq Autorytet
    Postów: 623 698

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana slabe tzn jakie?

    bo ja mam swoje wyniki przed soba i nie wydaja sie najlepsze ale lekarz nic nie mowil...

    pierwsza ciaza zakonczona 2 tyg przed terminem i wczesniej dwa tygodnie na oddziale...

    dqpri09kenjjhndh.png
    ***************Gang 18+****************
  • klaudia382 Przyjaciółka
    Postów: 362 22

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zostałam wczoraj w uk wysłana do szpitala na zbadanie przepływów i dodatkowe usg dostałam kartkę na której pisze Uma RI 0.71 I to jest wynik ledwo mieszczący się w normie jest trochę za wysoki jak na 34 tydzień Ale nikt mi nic nie powiedział że jest źle i nie wiem co mam robić dlaczego ten wynik jest na samym szczycie? Czy coś zagraża mojemu dziecku?

    klz9h371w1o7q62n.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ