X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Skurcze i skrocona szyjke w 25 tc pomocy :(
Odpowiedz

Skurcze i skrocona szyjke w 25 tc pomocy :(

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Malena. Znajoma
    Postów: 30 3

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie jestem w 25tc i mam.od jakiegoś czasu skurcze dodatkowo szyjka skrocona do 2,3 mm. Dziś miałam zakładany pessar i mam.tone leków. Mimo tych leków odczuwam lekki ucisk ciągnięcia raz dwa razy dziennie tylko trwają długo koło godziny dwóch. Czy ktos tak.ma ? Czy mimo lekow macie dalej jakies skurcze? Potrzebuje wsparcia i poczytać że ktoś ma podobnie :(

    uwo9flw1uhdutolp.png[/url17u9jw4zpds0lebk.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ