X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Skarpetki niemowlece
Odpowiedz

Skarpetki niemowlece

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Vienne Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 15 marca 2021, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane pomocy
    Istnieją skarpetki które nie spadają z maleńkich stopek? I dziecko też tak szybko ich samo nie zdejmie?
    Ostatnio wiecznie tylko chodzę i skarpetki zakładam A rajtuzki wszystkie wiszą bo nawet rozmiar 56 jest za duży

  • Rozeczka Przyjaciółka
    Postów: 87 29

    Wysłany: 15 marca 2021, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam pajace.. moja córka od narodzin do teraz chodzi w pajacach.. i masz wszystko w jednym.. wiadomo na wyjściem ubieram inaczej No ale teraz to rzadko się wychodzi z domu.. jak co to ogródek a tu jeż się stroić nie trzeba .

    No i z tego co widziałam, to są skarpetki dla wcześniaków, takie małe z delikatnymi ściągaczami, ale swojej ich nie nakładałam.
    https://e-butydladzieci.pl/blog/rozmiar-skarpet-dzieciecych

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2021, 10:35

  • Evli Autorytet
    Postów: 3808 2516

    Wysłany: 15 marca 2021, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojej córce jedyne skarpetki które jej się trzymały i trzymają do tej pory (ma 7mc) to są te krótkie skarpetki, wszystkie dłuższe chwila i nie było na nodze 🤦😅
    a24ef621c542.jpg

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • daria1 Przyjaciółka
    Postów: 160 32

    Wysłany: 4 maja 2021, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupilam takie skarpetki niemowlęce i sa cudowne

    19020-skarpetki-dla-dziecka-z-abs.jpg

    ubranka dla niemowląt
  • szkaradnyszkaradek Autorytet
    Postów: 961 580

    Wysłany: 13 lipca 2023, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skarpetki i czapeczki niektórych firm to porażka 😑
    Ja polecam od Kaia Baby są tanie i ładnie dopasowują się do głowy 😉 ze wszystkich które miałam te są najlepsze 😉
    Co do skarpetek to na początku wszystkie były za szerokie , a później też jakieś takie niedopasowane😝 A wy znalazłyście jakieś godne polecenia ?

    https://www.kaia-baby.pl/p/czapka-czapeczka-niemowleca-niewiazana-rozowy-melanz-32-1/

    marianmalinowski.pl/kalkulator-porodu/
    matkaaptekarka.pl/dobre-witaminy-prenatalne-dla-kobiet-planujacych-ciaze-w-ciazy-i-karmiacych-piersia-ranking/
    pantabletka.pl/jakie-witaminy-w-ciazy-opinia-analiza/
    mamaginekolog.pl/ciaza-i-porod/choroby-w-ciazy/cukrzyca-ciazowa/
    akademiaplodnosci.pl/blog/2020/09/04/002-poczatki-naszej-diety-podczas-staran-podcast/
    holistyczniezdrowi.pl/holistycznie-zdrowy-podcast
    natuli.pl/10-ksiazek-o-rodzicielstwie-ktore-warto-miec-w-domowej-bibliotece
    gdzierodzic.info/anioly-rodzic-po-ludzku-2022/
    akcesoria.zaufajpoloznej.pl/produkt/zestaw-porodowy/
    www.kappahl.com/pl-PL/ona/Bielizna/Staniki/amningsbh/biustonosz-bezszwowy-dla-kobiet-karmiacych-2-pack/740837/
    www.srokao.pl/2017/02/analiza-atoperal-baby-plus.html
    czytamyetykiety.pl/produkt-kosmetyczny/waterwipes-chusteczki-nasaczane-czysta-woda/
    www.bobowozki.com.pl/wozki-dzieciece/zestawy-3w1/p/2_184
    www.panmaterac.pl/materace-dla-niemowlat-6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ