X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Rozwijająca się ciąża a niski przyrost bHCG
Odpowiedz

Rozwijająca się ciąża a niski przyrost bHCG

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • dżasta Znajoma
    Postów: 25 3

    Wysłany: 7 października 2020, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Chciałabym zapytać czy któraś z Was miała może podobną sytuację i wszystko rozwinęło się ok? Byłam u lekarza dwa razy. Na pierwszej wizycie potwierdził ciążę, powiedział mi, że szanse są małe ze względu na niski przyrost bhcg (23.09. 1700, 25.09. 1750). Po tygodniu poszłam na kolejną wizytę i mimo, iż przyrost był słaby to według USG zarodek rozwinął się bardzo ładnie. Pani doktor oceniła wiek ciąży na 6t1d, ale pęcherzyk młodszy na 5t3d, co to może oznaczać - niestety tu nie dostalam odpowiedzi ?? Dostałam zalecenie kolejnego badania bety. Wynik po 10dniach nie jest zadowalający i zaczynam się znowu stresować (6.10. 3600) - jutro idę kolejny raz na krew. Czy któraś z Was miała podobną sytuację ? Jeśli tak to czy finał był pozytywny ?

  • Anettaa Autorytet
    Postów: 1188 1007

    Wysłany: 29 października 2020, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dżasta wrote:
    Cześć dziewczyny,
    Chciałabym zapytać czy któraś z Was miała może podobną sytuację i wszystko rozwinęło się ok? Byłam u lekarza dwa razy. Na pierwszej wizycie potwierdził ciążę, powiedział mi, że szanse są małe ze względu na niski przyrost bhcg (23.09. 1700, 25.09. 1750). Po tygodniu poszłam na kolejną wizytę i mimo, iż przyrost był słaby to według USG zarodek rozwinął się bardzo ładnie. Pani doktor oceniła wiek ciąży na 6t1d, ale pęcherzyk młodszy na 5t3d, co to może oznaczać - niestety tu nie dostalam odpowiedzi ?? Dostałam zalecenie kolejnego badania bety. Wynik po 10dniach nie jest zadowalający i zaczynam się znowu stresować (6.10. 3600) - jutro idę kolejny raz na krew. Czy któraś z Was miała podobną sytuację ? Jeśli tak to czy finał był pozytywny ?
    Hej. Jak twoja sytuacja ? Ja jestem w identycznej tzn z beta. W poniedziałek wynik 2994 A w środę 3074 .. dzisiaj mam wizytę u ginekologa i boję się jak cholera. Chociaż nastawiona jestem na najgorsze to z tylu głowy mam cień nadziei :(

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ