BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > Problemy i komplikacje > Rozwarcie wewnętrzne "U"
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Anais
Ekspertka
248

Wysłany: 26 marca, 18:01
Cytuj | (0) | Zgłoś
Jeśli wątek już się pojawił- proszę o przeniesienie. Dzisiaj na wizycie usłyszałam, że szyjka jeszcze długa 2.9cm, rozwarcie 2cm, i rozwarcie wewnętrzne w kształcie litery U. Czy któraś z was się z tym spotkała? Jak to się zakończyło? Obecnie mam 34 + 0 tc, szacowana waga 2300g- też wydaje mi się jakoś mało.. :(

Wiktoria2909
Ekspertka
80

Wysłany: 28 marca, 07:50
Cytuj | (0) | Zgłoś
Jeśli mam być szczera- nie przejmuj się tym zanadto, nawet jeśli urodzisz to waga jest dobra i dziecko rozwinięte. Urodziłam w 37 tc a moja córeczka ważyła 2380g i była 100% zdrowa. Twoje dziecko dotarło do momentu w którym jeśli się urodzi będzie zdrowe :) i nic mu nie będzie

4.12.2018 ---> urodził się mój najpiękniejszy i najcudowniejszy kwiatuszek, córeczka Róża, 2380 g i 51 cm :)

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)