X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Rozwarcie wewnętrzne "U"
Odpowiedz

Rozwarcie wewnętrzne "U"

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anais Ekspertka
    Postów: 224 248

    Wysłany: 26 marca 2020, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli wątek już się pojawił- proszę o przeniesienie. Dzisiaj na wizycie usłyszałam, że szyjka jeszcze długa 2.9cm, rozwarcie 2cm, i rozwarcie wewnętrzne w kształcie litery U. Czy któraś z was się z tym spotkała? Jak to się zakończyło? Obecnie mam 34 + 0 tc, szacowana waga 2300g- też wydaje mi się jakoś mało.. :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2020, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli mam być szczera- nie przejmuj się tym zanadto, nawet jeśli urodzisz to waga jest dobra i dziecko rozwinięte. Urodziłam w 37 tc a moja córeczka ważyła 2380g i była 100% zdrowa. Twoje dziecko dotarło do momentu w którym jeśli się urodzi będzie zdrowe :) i nic mu nie będzie

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ