X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Rozejście spojenia łonowego
Odpowiedz

Rozejście spojenia łonowego

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Monia_86 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,
    od paru dni czułam potworny ból w okolicach kości łonowej. Bolało mnie do tego stopnia, że nie byłam w stanie chodzić bez pomocy męża, ani podnosić nóg do góry. W końcu pojechałam na pogotowie i tam skierowano mnie na konsultacje do ortopedy, który zdiagnozował rozejście spojenia łonowego. Czy któraś z Was to miała? I czy ból w jakimś stopniu minął lub przynajmniej zmniejszył się? Jestem obecnie w 31 tc, więc trochę przeraża mnie myśl, że jeszcze tyle czasu będzie mnie bolało i nie będę w stanie normalnie chodzić...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc
    Od 22tc mialam doslownie te same bole co Ty i lekarz na wizycie tez stwierdzil rozejscie sie spojenia.
    Przepisal mi pas krzyzowo-ledzwiowy.
    Powiem szczerze ze bez tego pasa nie radze sobie wogule... kazdy ruch to bol. Z pasem moge normalnie funkcjonowac, zdejmuje go jedynie na noc.
    U mnie jest to wskazanie do cc.

  • Monia_86 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 3 maja 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie u mnie lekarz ma zmierzyć na usg, jak duże jest rozejście, bo jak ponad 2 cm, to też mam mieć cc. Ortopeda też polecał mi taki pas stabilizujący miednicę. Będę musiała go kupić, bo ciężko mi funkcjonować. Dzięki za odpowiedź. :)

    Cassie lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ