X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Robak móżdżku , ciało modzelowate
Odpowiedz

Robak móżdżku , ciało modzelowate

Oceń ten wątek:
  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 3 listopada 2017, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey, spotkała sie ktoras z podejrzeniem agenezji ciała modzelowatego i agenezji robaka móżdzku ? Jestem.w.23 tyg, i takie.podejrzenie padlo, w.pon ide do szpitala na badania.. dodam, ze u innego lekarza w 20 tyg robak mozdzku był obecny i mam opis badania ze jest...

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2017, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona wydaje mi sie ze jesli bylo wczesniej to nie moze nie byc na kolejnym. w pon zrobia bdanie na innym sprzecie inny dr i sie wyjasni. Trzymam mocno kciuki , daj zbac

  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 4 listopada 2017, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez liczę na to ze jednak jest, ale zaczynam myslec ze moze ta wczesniejsza Pani doktor sie mylila...ahh

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2017, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilonko mysl pozytywnie, bedzie dobrze. A kto ci robil to wczesniejsze na ktorym bylo widoczne?

  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 4 listopada 2017, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani kardiolog prenatalny z matki Polki

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • martek88 Koleżanka
    Postów: 58 13

    Wysłany: 4 listopada 2017, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Ilona, a jak sprawa się potoczyła z tą zmianą w jamie brzusznej? widzę, że u Ciebie ciąża nie przebiega spokojnie. U mnie na każdym usg coś było nie tak,część rzeczy się nie potwierdziła, ale stres był ogromny. Na każde usg szłam z obawą. U mnie w badaniach prenatalnych na jednym usg brak kości nosowej, u innego gina kość nosowa obecna, ale niedomykalność zastawki trójdzielnej. Zalecenie nifty- wynik prawidłowy. Usg polowkowe- podejrzenie torbieli j. brzusznej. Usg 30 tydzien- zaburzenia rytmu serca płodu. Obecnie synek ma 6 miesięcy i rozwija się dobrze, zaburzenia rytmu się cofneły a zmiana w j. brzusznej zniknęła jeszcze w ciąży. Bądź dobrej myśli!

    https://www.suwaczki.com/tickers/w4sqvkcb7ylvfsz3.png
    Synek 11.05.2017 <3
    Aniołek 2016 12 tc <3
  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 5 listopada 2017, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martek88 wrote:
    Witaj Ilona, a jak sprawa się potoczyła z tą zmianą w jamie brzusznej? widzę, że u Ciebie ciąża nie przebiega spokojnie. U mnie na każdym usg coś było nie tak,część rzeczy się nie potwierdziła, ale stres był ogromny. Na każde usg szłam z obawą. U mnie w badaniach prenatalnych na jednym usg brak kości nosowej, u innego gina kość nosowa obecna, ale niedomykalność zastawki trójdzielnej. Zalecenie nifty- wynik prawidłowy. Usg polowkowe- podejrzenie torbieli j. brzusznej. Usg 30 tydzien- zaburzenia rytmu serca płodu. Obecnie synek ma 6 miesięcy i rozwija się dobrze, zaburzenia rytmu się cofneły a zmiana w j. brzusznej zniknęła jeszcze w ciąży. Bądź dobrej myśli!
    Hey, torbiel sie wchlonela, juz w 16 tyg jej nie bylo.. no mnie zastanwia ten robak mozdzku najbardziej bo skoro byl to przecież nie mogl sie rozplynąc.. licze ze cos z tym sprzętem u tego gina jest nie tak..ale po prostu nie dojrzal bo maly mu uciekał, bo nawet nie dal sibie zrobic zdj w 3d buzi..no moja ciaża to same stresy... jutro w szpitalu mam nadzieje ze sie wyjasni.. jeszcze wyszla glowka za mala, o 3 tyg ale to mnie nie rusza raz ze dzieci sie rozwijaja roznie dwa ze ja tez mam mała głowę

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • martek88 Koleżanka
    Postów: 58 13

    Wysłany: 5 listopada 2017, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzyma kciuki, żeby było wszystko dobrze. U nas główka była 3 tyg. do przodu, ale to po tatusiu. Bałam się jak urodze takiego klopsika, ale jakoś poszło :) powodzenia jutro!!!

    https://www.suwaczki.com/tickers/w4sqvkcb7ylvfsz3.png
    Synek 11.05.2017 <3
    Aniołek 2016 12 tc <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2017, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tymi rożnicami sie nie przejmuj bo dziecko rośnie skokowo
    trzymam kciuki za jutro
    daj znać !

  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 5 listopada 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dam znać.. cały czas sobie powtarzam ze jak był ten robak.móżdzku to jest.. bo to dziwne ze by wyparował nie ? Cos moze sie przestać rozwijać ale nie zniknąc

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • martek88 Koleżanka
    Postów: 58 13

    Wysłany: 5 listopada 2017, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślę, że ta pierwsza specjalistka, co robiła Ci echo, zna się na rzeczy. I jak ona widziała tego robaka, to on był. A ten drugi lekarz, to może nie mógł go uwidocznic, albo nie był pewien i wolał Cię wysłać na specjalistyczne badania.

    https://www.suwaczki.com/tickers/w4sqvkcb7ylvfsz3.png
    Synek 11.05.2017 <3
    Aniołek 2016 12 tc <3
  • martek88 Koleżanka
    Postów: 58 13

    Wysłany: 5 listopada 2017, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może dzidzia się nie chciała dobrze pokazać, to też dużo od tego zależy.

    https://www.suwaczki.com/tickers/w4sqvkcb7ylvfsz3.png
    Synek 11.05.2017 <3
    Aniołek 2016 12 tc <3
  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 5 listopada 2017, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No na tym teraz caly czas ruszał głową mały, nawet zdjecia w.3 d nie dal sobie zrobic. A na echo ladnie lezał , nawet ta Pani kardiolog powiedziala ze jest super grzeczny ;) i Tym bardziej ze ten moj lekarz wpisal podejrzenie i powiedzial ze nie ma tego w opisie z echa, a jak wrociłam do domu to przejrzalam i patrze jest jak byk: Robak móżdzku obecny

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2017, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej!! wiadomo już coś ????

  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 6 listopada 2017, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, jeszcze nie mialam zadnych badan ;) leze sobie w szpitalu, noze jutro bede niec echo.. tyle co rozmawialam z jednym lekarzem to powiedzial ze jak Pani doktor napisala ze jest to znaczy ze jest.. bo to bardzo dobry specjalista mi robil ;)

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to super :D ale kciuki nadal trzymam :D

  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 27 listopada 2017, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na echo sie potwierdziło, miałąm amniopunkcjie i kariotyp męski prawidłowy. Na kolejnym Usg ciało modzelowate juz częsciowo było.. Także walczę dalej..

    k878 lubi tę wiadomość

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2017, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potiwerdzilo, ze cialo modzelowate jest, tak? To super kochana :))) to juz jestes spokojniejsza???

  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 28 listopada 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cialo modzelowate czesciowo jest.. no troche spokojniejsza, i ze amnio wyszla prawidlowo..ale w sumie.nadal nie wiem czego sie spodziewać po porodzie

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 28 listopada 2017, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze. Trzeba mieć nadzieje!

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ